Kshaway
Kshaway
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=KB1wp5pzLwI

Następny film


Kshaway
Kshaway - 340 Wyświetleń
0
340 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:39

This patch is amazing. Again. Send me your League of Legends replays (rofl files, not recorded) to: Kshawaay@gmail.com Twitter: https://twitter.com/kshawaay League of Legends is a game i guess. Music : "Tank" - Yoko Kanno &The Seatbelts , opening theme of Cowboy Bebop

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kshaway

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-05 Tue 982,066 - 320,387,755 - 317 -
2019-03-06 Wed 982,199 +133 320,510,298 +122543 317 -
2019-03-07 Thu 982,315 +116 320,613,512 +103214 317 -
2019-03-08 Fri 982,355 +40 320,689,926 +76414 317 -
2019-03-09 Sat 982,446 +91 320,769,101 +79175 317 -
2019-03-10 Sun 982,521 +75 320,839,041 +69940 317 -
2019-03-11 Mon 982,533 +12 321,091,638 +252597 318 +1
2019-03-12 Tue 982,654 +121 321,294,437 +202799 318 -
2019-03-13 Wed 982,720 +66 321,385,689 +91252 318 -
2019-03-14 Thu 982,796 +76 321,466,537 +80848 318 -
2019-03-15 Fri 982,877 +81 321,539,158 +72621 318 -
2019-03-16 Sat 982,920 +43 321,659,508 +120350 318 -
2019-03-17 Sun 983,012 +92 321,744,697 +85189 318 -
2019-03-18 Mon 983,123 +111 321,820,630 +75933 318 -
2019-03-19 Tue 983,119 -4 321,862,429 +41799 318 -
Podsumowanie ogółem +1053 +1474674 +1
Aktualizacja profilu za 2 godz. 50 min.

Następny film