Beatus Canes
Beatus Canes
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3TwfxQEl7ww

Następny film

ŻYCZENIA NA NOWY 2018 ROK!
Beatus Canes
216 Wyświetleń

Beatus Canes
Beatus Canes - 183 Wyświetleń
0
183 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 07:42:39

Przepraszamy za słabą jakość. Film był kręcony w nocy, a nie mamy dobrego oświetlenia. Film miał być wyemitowany: 29.11 Przepraszamy za opóźnienie. Zapraszamy do nas na facebooka: https://business.facebook.com/hodowla.beatus.canes/ oraz na Instagrama: https://www.instagram.com/beatus_canes i stronę internetową: http://beatus-canes.pl/ NASZ ADRES: BEATUS CANES - DOMOWA HODOWLA PSÓW RASOWYCH Ewa Daugielewicz Wądroże Wielkie 53 59-430 Wądroże Wielkie Woj. dolnośląskie TELEFON KOMÓRKOWY: (+48) 535 503 272 , TELEFON STACJONARNY: (+48) 76 819 71 83 (TYLKO PO GODZINIE 16'TEJ), ADRES E-MAIL: KONTAKT@BEATUS-CANES.PL Jesteśmy legalnie działającą hodwolą, zgodnie z polskim prawem. NIP: 695 142 91 60 REGON: 366378574 Nasza hodowla zarejestrowana jest w: ZWIĄZEK HODOWCÓW PSÓW RASOWYCH ul. Dunikowskiego 6 42-217 Częstochowa KRS: 0000384206, NIP: 5732827055, REGON: 241921348 NUMERY TELEFONÓW: +48 789444154, +48 789444155, ADRES E-MAIL: BIURO@ZHPR.PL http://www.zhpr.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Beatus Canes

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 33,855 - 5,667,214 - 242 -
2019-04-09 Tue 33,868 +13 5,669,777 +2563 242 -
2019-04-10 Wed 33,909 +41 5,674,290 +4513 242 -
2019-04-11 Thu 33,918 +9 5,677,496 +3206 242 -
2019-04-12 Fri 33,931 +13 5,680,804 +3308 242 -
2019-04-13 Sat 33,949 +18 5,683,589 +2785 242 -
2019-04-14 Sun 33,953 +4 5,686,474 +2885 242 -
2019-04-15 Mon 33,967 +14 5,691,430 +4956 242 -
2019-04-16 Tue 33,971 +4 5,694,091 +2661 242 -
2019-04-17 Wed 33,982 +11 5,696,573 +2482 242 -
2019-04-18 Thu 33,991 +9 5,699,620 +3047 242 -
2019-04-19 Fri 33,997 +6 5,701,411 +1791 242 -
2019-04-20 Sat 33,998 +1 5,703,936 +2525 243 +1
2019-04-21 Sun 34,008 +10 5,707,095 +3159 243 -
2019-04-22 Mon 34,014 +6 5,709,526 +2431 243 -
Podsumowanie ogółem +159 +42312 +1
Aktualizacja profilu za 2 godz. 28 min.

Następny film

ŻYCZENIA NA NOWY 2018 ROK!
Beatus Canes
216 Wyświetleń