Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=opjqzjB9zlY

Następny film

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - MaturaToBzdura
MaturaToBzdura.TV
174 Wyświetleń

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ - MaturaToBzdura

MaturaToBzdura.TV
MaturaToBzdura.TV - 171 Wyświetleń
0
171 Wyświetleń
Opublikowano 2018-10-02 02:47:38

Odcinek powstał we współpracy z Wix.com: https://pl.wix.com/go/MTB.TV Zobacz stronę Quiz House, którą stworzyliśmy poprzez Wix.com: https://quizhouse.pl GRAJ ZE ZNAJOMYMI W QUIZ HOUSE: https://goo.gl/agaVii SUBUJ MaturaToBzdura: http://www.youtube.com/channel/UCgwIfE7xkql7bIBRMZNZYLg?sub_confirmation=1 Czym jest podaż? Co to jest akcyza? Czyli sprawdzamy co ludzie wiedzą o podstawach przedsiębiorczości Instagram MTB: https://goo.gl/hYucbL Dołącz do naszej grupy na fejsie i pomóż nam pisać pytania do nowych odcinków: https://goo.gl/e7rFCk

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MaturaToBzdura.TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 662,647 - 193,173,630 - 522 -
2019-02-10 Sun 662,854 +207 193,249,248 +75618 522 -
2019-02-11 Mon 663,040 +186 193,321,416 +72168 522 -
2019-02-12 Tue 663,234 +194 193,395,579 +74163 522 -
2019-02-13 Wed 665,110 +1876 193,716,796 +321217 523 +1
2019-02-14 Thu 665,543 +433 193,841,435 +124639 523 -
2019-02-15 Fri 665,899 +356 193,947,161 +105726 524 +1
2019-02-16 Sat 666,231 +332 194,069,635 +122474 524 -
2019-02-17 Sun 666,693 +462 194,197,708 +128073 501 -23
2019-02-18 Mon 666,856 +163 193,494,402 -703306 501 -
2019-02-19 Tue 666,974 +118 193,562,000 +67598 502 +1
2019-02-20 Wed 667,158 +184 193,656,019 +94019 502 -
2019-02-21 Thu 667,345 +187 193,742,980 +86961 502 -
2019-02-22 Fri 667,469 +124 193,829,339 +86359 502 -
2019-02-23 Sat 667,613 +144 193,889,979 +60640 502 -
Podsumowanie ogółem +4966 +716349 -20
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - MaturaToBzdura
MaturaToBzdura.TV
174 Wyświetleń