Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=49PrfXOs--M

Następny film

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: SEPTAGON 3
Niekryty Krytyk
44 Wyświetleń

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Poznaj swoje PRAWA

Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk - 351 Wyświetleń
0
351 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:22

A czy Ty znasz swoje prawa? Chcesz kupić najnowszą książkę z dedykacją? Pisz na niekrytykrytyk@gmail.com O czym jest książka?;) Historia wszechświata obfituje w niezliczoną ilość wydarzeń, które na zawsze zmieniły ludzkość, a ta książka przybliży je z naukową precyzją i akademickim zawzięciem. Czy teoria względności ma na gatunek homo sapiens większy wpływ niż instagramowe konto Kim Kardashian? Co za debil wymyślił wojny? Z jakimi kataklizmami, oprócz powodzi, trzęsień ziemi i koncertów Piaska, musieliśmy się w naszej trudnej historii borykać? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie właśnie tu, a Wasze życie już nigdy nie będzie takie samo. Wbijaj na fanpejdż! Oficjalny fanpejdż Niekrytego Krytyka: https://www.facebook.com/Niekryty-Krytyk-176539802376111/?ref=settings Mail kontaktowy: niekrytykrytyk@gmail.com Adres wysyłkowy: Niekryty Krytyk Skrytka pocztowa 45 05-804 Pruszków Muza z intro: https://www.youtube.com/watch?v=i4kf8X5S8Yw&feature=youtu.be&t=2m14s Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Niekryty Krytyk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 1,619,822 - 330,756,908 - 306 -
2019-02-09 Sat 1,620,073 +251 330,958,546 +201638 306 -
2019-02-10 Sun 1,620,339 +266 331,150,937 +192391 306 -
2019-02-11 Mon 1,620,358 +19 331,304,160 +153223 307 +1
2019-02-12 Tue 1,620,451 +93 331,518,827 +214667 307 -
2019-02-13 Wed 1,620,596 +145 331,650,136 +131309 307 -
2019-02-14 Thu 1,620,710 +114 331,750,903 +100767 307 -
2019-02-15 Fri 1,620,825 +115 331,829,529 +78626 307 -
2019-02-16 Sat 1,620,962 +137 331,926,592 +97063 307 -
2019-02-17 Sun 1,621,000 +38 331,991,382 +64790 307 -
2019-02-18 Mon 1,621,080 +80 332,064,557 +73175 307 -
2019-02-19 Tue 1,621,167 +87 332,127,585 +63028 307 -
2019-02-20 Wed 1,621,427 +260 332,405,894 +278309 308 +1
2019-02-21 Thu 1,622,164 +737 332,692,730 +286836 308 -
2019-02-22 Fri 1,622,315 +151 332,803,660 +110930 308 -
Podsumowanie ogółem +2493 +2046752 +2
Aktualizacja profilu za 8 godz. 56 min.

Następny film

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: SEPTAGON 3
Niekryty Krytyk
44 Wyświetleń