TVP VOD
TVP VOD
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=4V-Je7Vsm0M

"M jak miłość" – Natalka wraca do Grabiny – scena z odc. 1419

TVP VOD
TVP VOD - 79 Wyświetleń
0
79 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-10 06:32:51

Do Grabiny wraca Natalia. Dziewczyna chce zacząć wszystko od początku, a w głębi serca skrywa mroczny sekret. Czy Maria i Barbara poznają prawdę, która stoi za powrotem dziewczyny do domu? Więcej w TVP VOD: http://www.vod.tvp.pl DOŁĄCZ DO NAS: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=iTVP POLECAMY: Co nowego? https://www.youtube.com/user/itvp/videos?shelf_id=2&view=0&sort=dd JESTEŚMY TEŻ TUTAJ: Facebook: https://www.facebook.com/tvpvod/ Twitter: https://twitter.com/TVP Instagram: https://www.instagram.com/tvp.pl/ INNE NASZE KANAŁY: The Voice of Poland: https://www.youtube.com/user/VoiceOfPolandTVP SerialeTVP https://www.youtube.com/user/serialetvp DzieciTVP https://www.youtube.com/user/dziecitvp PublicystykaTVP https://www.youtube.com/user/publicystykatvp

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TVP VOD

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 576,080 - 959,842,538 - 8,580 -
2019-04-05 Fri 576,968 +888 960,570,911 +728373 8,587 +7
2019-04-06 Sat 577,530 +562 961,117,851 +546940 8,595 +8
2019-04-07 Sun 578,155 +625 961,718,374 +600523 8,595 -
2019-04-08 Mon 578,638 +483 962,249,935 +531561 8,598 +3
2019-04-09 Tue 579,099 +461 962,800,501 +550566 8,597 -1
2019-04-10 Wed 579,833 +734 963,596,960 +796459 8,623 +26
2019-04-11 Thu 580,316 +483 964,109,375 +512415 8,627 +4
2019-04-12 Fri 580,820 +504 964,655,078 +545703 8,631 +4
2019-04-13 Sat 581,363 +543 965,173,330 +518252 8,624 -7
2019-04-14 Sun 582,276 +913 966,030,008 +856678 8,631 +7
2019-04-15 Mon 582,681 +405 966,458,646 +428638 8,631 -
2019-04-16 Tue 583,052 +371 966,919,654 +461008 8,643 +12
2019-04-17 Wed 583,509 +457 967,465,767 +546113 8,649 +6
2019-04-18 Thu 583,861 +352 967,922,399 +456632 8,663 +14
Podsumowanie ogółem +7781 +8079861 +83
Aktualizacja profilu za 6 godz. 44 min.