BEKSY
BEKSY
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=lru1zurI3DY

Następny film

RODZAJE LUDZI W PRACY
BEKSY
372 Wyświetleń

BEKSY
BEKSY - 417 Wyświetleń
0
417 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:26

Sprawdźcie co powoduje, że idziemy z kimś do łózka: https://youtu.be/kKfSSSgIR1E Subskrybuj Beksy: https://www.youtube.com/channel/UC8hqZRg26L4LGjCftQJzQXg Facebook: https://www.facebook.com/BEZBEKSY Instagram: https://www.instagram.com/bezbeksy/ Podziękowania dla: Miłość Kredytowa 9 i Drukarnia Na Pradze za pomoc w realizacji zdjęć. Wyprodukowane przez Abstra. Współpraca komercyjna: wspolpraca@abstra.tv

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału BEKSY

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 1,663,497 - 381,638,578 - 139 -
2019-02-09 Sat 1,663,949 +452 381,956,693 +318115 139 -
2019-02-10 Sun 1,664,586 +637 382,364,815 +408122 139 -
2019-02-11 Mon 1,664,878 +292 382,537,157 +172342 139 -
2019-02-12 Tue 1,665,145 +267 382,748,267 +211110 139 -
2019-02-13 Wed 1,665,377 +232 382,948,081 +199814 139 -
2019-02-14 Thu 1,665,581 +204 383,137,177 +189096 139 -
2019-02-15 Fri 1,666,285 +704 383,579,431 +442254 140 +1
2019-02-16 Sat 1,666,946 +661 384,062,065 +482634 140 -
2019-02-17 Sun 1,667,884 +938 384,441,938 +379873 140 -
2019-02-18 Mon 1,668,728 +844 384,837,911 +395973 140 -
2019-02-19 Tue 1,669,984 +1256 385,343,455 +505544 141 +1
2019-02-20 Wed 1,670,760 +776 385,822,172 +478717 141 -
2019-02-21 Thu 1,671,375 +615 386,150,737 +328565 141 -
2019-02-22 Fri 1,671,763 +388 386,396,935 +246198 141 -
Podsumowanie ogółem +8266 +4758357 +2
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film

RODZAJE LUDZI W PRACY
BEKSY
372 Wyświetleń