Vandiril
Vandiril
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Xv2xi3fjonQ

Następny film


Vandiril
Vandiril - 37 Wyświetleń
0
37 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 02:23:24

Let me know in comments what do you think about this series :) ➤ Send me your replays here: vandiril88@gmail.com ➤ Become a member/sponsor: https://www.youtube.com/channel/UCZ-oWkpMnHjTJpeOOlD80OA/join ➤ Follow me on Twitch, Twitter, Facebook, Discord and Subreddit! http://www.twitch.tv/vandiril https://twitter.com/vandiril https://www.facebook.com/Vandiril https://discord.gg/Vandiril https://www.reddit.com/r/vandiril/ I’m part of the official League Partner Program with Riot Games. You can read about the program here: https://partners.leagueoflegends.com/en_GB/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vandiril

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 553,031 - 359,316,250 - 1,348 -
2019-04-05 Fri 553,328 +297 359,558,289 +242039 1,348 -
2019-04-06 Sat 553,633 +305 359,804,576 +246287 1,348 -
2019-04-07 Sun 553,993 +360 360,108,570 +303994 1,348 -
2019-04-08 Mon 554,288 +295 360,392,770 +284200 1,348 -
2019-04-09 Tue 554,622 +334 360,663,481 +270711 1,348 -
2019-04-10 Wed 554,755 +133 360,922,526 +259045 1,350 +2
2019-04-11 Thu 554,992 +237 361,243,181 +320655 1,350 -
2019-04-12 Fri 555,279 +287 361,533,843 +290662 1,350 -
2019-04-13 Sat 555,500 +221 361,751,583 +217740 1,350 -
2019-04-14 Sun 555,830 +330 362,033,711 +282128 1,351 +1
2019-04-15 Mon 556,018 +188 362,216,218 +182507 1,351 -
2019-04-16 Tue 556,154 +136 362,346,420 +130202 1,351 -
2019-04-17 Wed 556,296 +142 362,458,853 +112433 1,351 -
2019-04-18 Thu 556,463 +167 362,549,881 +91028 1,351 -
Podsumowanie ogółem +3432 +3233631 +3
Aktualizacja profilu za 6 godz. 23 min.

Następny film