Duzy w Maluchu
Duzy w Maluchu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=8x3Wh3cJFfU

ROBERT MAKŁOWICZ ROZLICZA PAŃSTWO I SZEFÓW (w czerwonym Maluchu) | DUŻY W MALUCHU

Duzy w Maluchu
Duzy w Maluchu - 64 Wyświetleń
0
64 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 06:05:34

Dawno nie widziany na YouTube Robert Makłowicz zgodził się przejechać moim czerwonym, świeżo wyremontowanym Maluchem. Jak ułożyło mu się życie po zakończeniu współpracy z TVP? ***Jeśli mnie subskrybujesz to zaznacz DZWONEK , który znajduje się obok miniaturki kanału. Będziesz wtedy dostawał powiadomienia o nowych filmach*** --- Zapraszam Was do swojej grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/256191234791834/?fref=ts --- Subskrybuj mój kanał i bądź na bieżąco: http://bit.ly/1Lx5msO Facebook: https://www.facebook.com/duzywmaluchu Instagram: https://www.instagram.com/duzywmaluchu Email: fnowobilski@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Duzy w Maluchu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-06 Sat 216,771 - 34,983,341 - 230 -
2019-04-07 Sun 216,931 +160 35,023,442 +40101 230 -
2019-04-08 Mon 217,064 +133 35,069,345 +45903 230 -
2019-04-09 Tue 217,238 +174 35,122,979 +53634 230 -
2019-04-10 Wed 217,294 +56 35,154,627 +31648 231 +1
2019-04-11 Thu 217,375 +81 35,209,665 +55038 231 -
2019-04-12 Fri 217,519 +144 35,277,060 +67395 231 -
2019-04-13 Sat 217,634 +115 35,315,223 +38163 231 -
2019-04-14 Sun 217,713 +79 35,370,562 +55339 229 -2
2019-04-15 Mon 217,771 +58 35,392,684 +22122 229 -
2019-04-16 Tue 217,851 +80 35,410,470 +17786 231 +2
2019-04-17 Wed 217,930 +79 35,428,387 +17917 231 -
2019-04-18 Thu 217,919 -11 35,449,540 +21153 232 +1
2019-04-19 Fri 217,979 +60 35,468,061 +18521 232 -
2019-04-20 Sat 218,018 +39 35,476,996 +8935 232 -
Podsumowanie ogółem +1247 +493655 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 28 min.