ESKA
ESKA
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=KDrf-bLzlao

Następny film


ROKSANA WĘGIEL: na EUROWIZJI JUNIOR 2018 miałam śpiewać inną piosenkę! [VIDEO]

ESKA
ESKA - 79 Wyświetleń
0
79 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:25:00

Roksana Węgiel jest pierwszą Polką, która wygrała konkurs Eurowizji dla dzieci! Jak wspomina występ na scenie w Mińsku? Czy weźmie udział w Eurowizji dla dorosłych? Sprawdźcie oglądając wywiad! Sprawdź też: http://www.eska.pl/ https://www.facebook.com/radioeska/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału ESKA

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 130,068 - 60,762,850 - 3,272 -
2019-04-05 Fri 130,303 +235 60,879,631 +116781 3,272 -
2019-04-06 Sat 130,577 +274 60,998,777 +119146 3,274 +2
2019-04-07 Sun 130,863 +286 61,248,334 +249557 3,276 +2
2019-04-08 Mon 131,005 +142 61,411,066 +162732 3,277 +1
2019-04-09 Tue 131,170 +165 61,549,100 +138034 3,285 +8
2019-04-10 Wed 131,392 +222 61,717,027 +167927 3,291 +6
2019-04-11 Thu 131,718 +326 61,890,653 +173626 3,289 -2
2019-04-12 Fri 132,279 +561 62,160,118 +269465 3,290 +1
2019-04-13 Sat 132,490 +211 62,281,907 +121789 3,292 +2
2019-04-14 Sun 132,629 +139 62,388,279 +106372 3,293 +1
2019-04-15 Mon 132,766 +137 62,492,467 +104188 3,294 +1
2019-04-16 Tue 132,958 +192 62,653,600 +161133 3,296 +2
2019-04-17 Wed 133,068 +110 62,726,636 +73036 3,301 +5
2019-04-18 Thu 133,106 +38 62,777,813 +51177 3,301 -
Podsumowanie ogółem +3038 +2014963 +29
Aktualizacja profilu za 2 godz. 19 min.