maxineczka
maxineczka
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=rOuz0Tvqsvc

⭐ ROZŚWIETLONY MAKIJAŻ NA KAŻDĄ KIESZEŃ + TEST LINII HD Golden Rose ⭐

maxineczka
maxineczka - 711 Wyświetleń
0
711 Wyświetleń
Opublikowano 2018-08-22 12:07:39

↓↓ Więcej Informacji ↓↓ *** BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO :) *** ♥♥ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ TWITTER: https://twitter.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ INSTAGRAM: http://instagram.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ BLOG: http://maxineczka.blogspot.com/ ♥♥ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Czym wybielam zęby? Czy farbuję włosy? Czemu one się tak błyszczą? TU SĄ ODPOWIEDZI! FAQ: http://maxineczka.blogspot.com/p/faq.html +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ▞▞▞ MOJA KOLEKCJA PĘDZLI - M Brush ▞▞▞ Pędzle z najwyższej jakości naturalnego włosia kozy, ręcznie robione w Japonii. http://mintishop.pl/firm-pol-1450092376-M-Brush-by-Maxineczka.html UŻYTE KOSMETYKI: ►Podkład HD - 111 http://goldenrose.pl/produkty/cera/hd-foundation---podklad-hd---golden-rose.html ►Korektor HD - 06 http://goldenrose.pl/produkty/cera/hd-concealer---korektor-hd---golden-rose.html ►Puder HD - 204 http://goldenrose.pl/produkty/hd-powder---puder-hd---golden-rose.html ►Eyebrow Powder Pencil - 104 http://goldenrose.pl/produkty/oczy/brwi/eyebrow-powder-pencil---puder-do-brwi-w-kredce---golden-rose.html ►Metallic Liquid Eyeshadow - 108, 110, 104 http://goldenrose.pl/produkty/oczy/metals-metallic-liquid-eyeshadow---metaliczny-cien-do-powiek-w-plynie---golden-rose.html ►Tusz Panoramic Lashes http://goldenrose.pl/produkty/oczy/panoramic-lashes-all-in-one-mascara---panoramiczny-tusz-do-rzes-zwiekszajacy-objetosc---golden-rose.html ►Metals Sculpting Palette http://goldenrose.pl/produkty/cera/metals-sculpting-palette---metaliczna-paleta-do-modelowania-twarzy-3-w-1---golden-rose.html ►Soft & Matte Creamy Lip Color - 103 http://goldenrose.pl/produkty/usta/soft-matte-creamy-lip-color---matowa-pomadka-do-ust---golden-rose.html ►KOLCZYKI: prezent ►BLUZKA: F&F PAZNOKCIE: ►Semilac 169 Baby Boy https://semilac.pl/pl/169-uv-hybrid-semilac-baby-boy-7ml?affiliation=cdaf5448e2ba3d6c6515fb6922849aa20e3d2235 ►Semilac 254 Platinum Turquoise https://semilac.pl/pl/semilac-platinum-turquoise-254?affiliation=cdaf5448e2ba3d6c6515fb6922849aa20e3d2235 ►Semilac 130 Sleeping Beauty https://semilac.pl/pl/130-uv-hybrid-semilac-sleeping-beauty-7ml?affiliation=cdaf5448e2ba3d6c6515fb6922849aa20e3d2235 FILM POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z GOLDEN ROSE. WYRAŻONE W NIM OPINIE SĄ W 100% SZCZERE. DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału maxineczka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 438,976 - 109,535,793 - 658 -
2019-02-10 Sun 439,217 +241 109,622,288 +86495 658 -
2019-02-11 Mon 439,381 +164 109,674,559 +52271 658 -
2019-02-12 Tue 439,585 +204 109,725,987 +51428 658 -
2019-02-13 Wed 439,794 +209 109,770,380 +44393 658 -
2019-02-14 Thu 440,217 +423 109,910,704 +140324 659 +1
2019-02-15 Fri 440,413 +196 109,962,358 +51654 659 -
2019-02-16 Sat 440,606 +193 110,016,165 +53807 660 +1
2019-02-17 Sun 440,803 +197 110,127,256 +111091 660 -
2019-02-18 Mon 441,008 +205 110,202,529 +75273 660 -
2019-02-19 Tue 441,299 +291 110,265,366 +62837 660 -
2019-02-20 Wed 441,515 +216 110,320,725 +55359 661 +1
2019-02-21 Thu 441,942 +427 110,446,719 +125994 661 -
2019-02-22 Fri 442,265 +323 110,523,232 +76513 661 -
2019-02-23 Sat 442,587 +322 110,590,985 +67753 662 +1
Podsumowanie ogółem +3611 +1055192 +4
Aktualizacja profilu za 4 godz. 32 min.