maxineczka
maxineczka
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=rOuz0Tvqsvc

⭐ ROZŚWIETLONY MAKIJAŻ NA KAŻDĄ KIESZEŃ + TEST LINII HD Golden Rose ⭐

maxineczka
maxineczka - 828 Wyświetleń
0
828 Wyświetleń
Opublikowano 2018-08-22 12:07:39

↓↓ Więcej Informacji ↓↓ *** BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO :) *** ♥♥ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ TWITTER: https://twitter.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ INSTAGRAM: http://instagram.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ BLOG: http://maxineczka.blogspot.com/ ♥♥ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Czym wybielam zęby? Czy farbuję włosy? Czemu one się tak błyszczą? TU SĄ ODPOWIEDZI! FAQ: http://maxineczka.blogspot.com/p/faq.html +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ▞▞▞ MOJA KOLEKCJA PĘDZLI - M Brush ▞▞▞ Pędzle z najwyższej jakości naturalnego włosia kozy, ręcznie robione w Japonii. http://mintishop.pl/firm-pol-1450092376-M-Brush-by-Maxineczka.html UŻYTE KOSMETYKI: ►Podkład HD - 111 http://goldenrose.pl/produkty/cera/hd-foundation---podklad-hd---golden-rose.html ►Korektor HD - 06 http://goldenrose.pl/produkty/cera/hd-concealer---korektor-hd---golden-rose.html ►Puder HD - 204 http://goldenrose.pl/produkty/hd-powder---puder-hd---golden-rose.html ►Eyebrow Powder Pencil - 104 http://goldenrose.pl/produkty/oczy/brwi/eyebrow-powder-pencil---puder-do-brwi-w-kredce---golden-rose.html ►Metallic Liquid Eyeshadow - 108, 110, 104 http://goldenrose.pl/produkty/oczy/metals-metallic-liquid-eyeshadow---metaliczny-cien-do-powiek-w-plynie---golden-rose.html ►Tusz Panoramic Lashes http://goldenrose.pl/produkty/oczy/panoramic-lashes-all-in-one-mascara---panoramiczny-tusz-do-rzes-zwiekszajacy-objetosc---golden-rose.html ►Metals Sculpting Palette http://goldenrose.pl/produkty/cera/metals-sculpting-palette---metaliczna-paleta-do-modelowania-twarzy-3-w-1---golden-rose.html ►Soft & Matte Creamy Lip Color - 103 http://goldenrose.pl/produkty/usta/soft-matte-creamy-lip-color---matowa-pomadka-do-ust---golden-rose.html ►KOLCZYKI: prezent ►BLUZKA: F&F PAZNOKCIE: ►Semilac 169 Baby Boy https://semilac.pl/pl/169-uv-hybrid-semilac-baby-boy-7ml?affiliation=cdaf5448e2ba3d6c6515fb6922849aa20e3d2235 ►Semilac 254 Platinum Turquoise https://semilac.pl/pl/semilac-platinum-turquoise-254?affiliation=cdaf5448e2ba3d6c6515fb6922849aa20e3d2235 ►Semilac 130 Sleeping Beauty https://semilac.pl/pl/130-uv-hybrid-semilac-sleeping-beauty-7ml?affiliation=cdaf5448e2ba3d6c6515fb6922849aa20e3d2235 FILM POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z GOLDEN ROSE. WYRAŻONE W NIM OPINIE SĄ W 100% SZCZERE. DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału maxineczka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-11 Thu 457,361 - 114,183,888 - 675 -
2019-04-12 Fri 457,680 +319 114,253,106 +69218 675 -
2019-04-13 Sat 457,900 +220 114,326,578 +73472 676 +1
2019-04-14 Sun 458,188 +288 114,427,442 +100864 676 -
2019-04-15 Mon 458,454 +266 114,494,513 +67071 676 -
2019-04-16 Tue 458,860 +406 114,570,561 +76048 676 -
2019-04-17 Wed 459,138 +278 114,639,324 +68763 677 +1
2019-04-18 Thu 459,541 +403 114,783,853 +144529 677 -
2019-04-19 Fri 459,899 +358 114,883,255 +99402 677 -
2019-04-20 Sat 460,127 +228 114,952,080 +68825 678 +1
2019-04-21 Sun 460,551 +424 115,109,911 +157831 678 -
2019-04-22 Mon 460,798 +247 115,166,109 +56198 678 -
2019-04-23 Tue 461,119 +321 115,238,702 +72593 678 -
2019-04-24 Wed 461,541 +422 115,334,620 +95918 679 +1
2019-04-25 Thu 461,701 +160 115,431,431 +96811 679 -
Podsumowanie ogółem +4340 +1247543 +4
Aktualizacja profilu za 2 godz. 27 min.