FIT LOVERS
FIT LOVERS
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=8OtUDa8yWMs

Następny film

MIELIŚMY WŁAMANIE DO DOMU ! *vlogmas*
FIT LOVERS
504 Wyświetleń

ROZDAJEMY PREZENTY Z BMW i8 ! *reakcja bezcenna*

FIT LOVERS
FIT LOVERS - 429 Wyświetleń
0
429 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:04:38

Bmw i8 wróciło w nasze ręce ! zobaczcie co odwaliliśmy xD - Sklep EL WARIATO ► http://elwariato.com/kliknij - SUBSKRYBUJ i zobacz co Cię ominęło ► https://goo.gl/Wjuh62 - Dieta i Trening Fit Lovers ► http://fitlovers.pl OSTATNIO DODANE: https://goo.gl/c8veE6 ---------------OBSERWUJ NAS TUTAJ----------------- Instagram ► fit.lovers ( https://goo.gl/cc1tmO ) Facebook ► fit lovers ( https://goo.gl/7jrlA8 ) Snapchat: ► fit.lovers Instagram ►elwariato.shop (https://goo.gl/5BaHpQ) ---------------------- KONTAKT DO WSPÓŁPRAC: contact@fitlovers.pl ---------------------- Wypożyczalnia Classy Car: https://goo.gl/52i2iS ---------------------- MUZYKA, Z KTÓREJ KORZYSTAMY: https://goo.gl/YGtsK1

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału FIT LOVERS

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-07 Thu 1,641,525 - 207,606,797 - 337 -
2019-03-08 Fri 1,642,332 +807 207,750,721 +143924 337 -
2019-03-09 Sat 1,643,398 +1066 207,999,195 +248474 338 +1
2019-03-10 Sun 1,644,357 +959 208,348,211 +349016 339 +1
2019-03-11 Mon 1,645,416 +1059 208,613,746 +265535 338 -1
2019-03-12 Tue 1,647,496 +2080 208,872,132 +258386 339 +1
2019-03-13 Wed 1,648,326 +830 209,005,165 +133033 339 -
2019-03-14 Thu 1,649,102 +776 209,119,893 +114728 339 -
2019-03-15 Fri 1,649,969 +867 209,229,184 +109291 339 -
2019-03-16 Sat 1,651,812 +1843 209,560,835 +331651 340 +1
2019-03-17 Sun 1,652,659 +847 209,850,842 +290007 340 -
2019-03-18 Mon 1,653,460 +801 209,990,624 +139782 340 -
2019-03-19 Tue 1,654,176 +716 210,107,340 +116716 341 +1
2019-03-20 Wed 1,655,546 +1370 210,260,895 +153555 341 -
2019-03-21 Thu 1,655,648 +102 210,296,274 +35379 341 -
Podsumowanie ogółem +14123 +2689477 +4
Aktualizacja profilu za 8 godz. 51 min.