Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=phw4JkDshFU

Następny film

EPOKI LITERACKIE (Masochista) odc. #169
MaturaToBzdura.TV
401 Wyświetleń

Saszan vs Michał Szczygieł - Muzyczny pojedynek

MaturaToBzdura.TV
MaturaToBzdura.TV - 37 Wyświetleń
0
37 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-04 03:07:23

Teledysk Saszan: https://youtube.com/watch?v=ywbmS_6ymnk Teledysk Michała: https://youtube.com/watch?v=I-EsbBbmdrs POBIERZ I GRAJ: http://maturatobzdura.tv/QuizHouse Dzisiaj w naszej aplikacji walczyła Saszan oraz Michał Szczygieł. Kto lepiej rozpoznał teksty piosenek? A kto znał więcej sucharów? Jeszcze nie wiemy kiedy Quiz House będzie na ios, ale jak będziemy wiedzieli, to wszędzie to ogłosimy. Ostatni odcinek MaturaToBzdura Miasto Warszawa: https://www.youtube.com/watch?v=ti2NQY4umAE Chciałbym aby każdy nasz widz na youtube wiedział o Pobudce Umysłu, czyli codziennym teleturnieju wiedzy, który robimy na insta story MTB, tu go znajdziecie: https://instagram.com/maturatobzduratv Najłatwiej go zrozumieć po prostu grając albo oglądać to video: https://youtu.be/7b7YLMHTyjI Wykorzystana muzyka: Game set match - Riot Funkorama - Kevin Macleod Down the drain - Everet Almond Proctor - Topher Mohr and Alex Elena

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MaturaToBzdura.TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 662,647 - 193,173,630 - 522 -
2019-02-10 Sun 662,854 +207 193,249,248 +75618 522 -
2019-02-11 Mon 663,040 +186 193,321,416 +72168 522 -
2019-02-12 Tue 663,234 +194 193,395,579 +74163 522 -
2019-02-13 Wed 665,110 +1876 193,716,796 +321217 523 +1
2019-02-14 Thu 665,543 +433 193,841,435 +124639 523 -
2019-02-15 Fri 665,899 +356 193,947,161 +105726 524 +1
2019-02-16 Sat 666,231 +332 194,069,635 +122474 524 -
2019-02-17 Sun 666,693 +462 194,197,708 +128073 501 -23
2019-02-18 Mon 666,856 +163 193,494,402 -703306 501 -
2019-02-19 Tue 666,974 +118 193,562,000 +67598 502 +1
2019-02-20 Wed 667,158 +184 193,656,019 +94019 502 -
2019-02-21 Thu 667,345 +187 193,742,980 +86961 502 -
2019-02-22 Fri 667,469 +124 193,829,339 +86359 502 -
2019-02-23 Sat 667,613 +144 193,889,979 +60640 502 -
Podsumowanie ogółem +4966 +716349 -20
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film

EPOKI LITERACKIE (Masochista) odc. #169
MaturaToBzdura.TV
401 Wyświetleń