Diabeuu
Diabeuu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=hRWPd0AcA4k

SAUL - TCHÓRZLIWY KRÓL THE BINDING OF ISAAC AFTERBIRTH + MODS

Diabeuu
Diabeuu - 31 Wyświetleń
0
31 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:33:39

⚡NOWY WZÓR KOSZULEK - https://diabeuu.shoplo.com/ ⚡ ⚡NOWY KANAŁ - https://www.youtube.com/channel/UCUKucUgSqRCDxy01wUw_d0g ⚡ SOCIAL MEDIA: ► Fanpage - https://www.fb.com/diabeuu ► Grupa - https://goo.gl/7vQaBa GRUPA STEAM - https://steamcommunity.com/groups/diabeuueu WTYCZKA - https://chrome.google.com/webstore/detail/diabeuu-stream-notificati/akbgagkldcanlaclnjplhdnnmibdagga?authuser=1 DOTACJA - https://tipanddonation.com/Diabeuu (SMS, przelew, PSC, Bitcoin) Aby zostać sponsorem, należy wejść na YouTube Gaming i kliknąć "SPONOSORUJ" - https://gaming.youtube.com/c/Diabeuu/live KOSZULKI - http://diabeuu.shoplo.com SOCIAL MEDIA: ► Fanpage - https://www.fb.com/diabeuu ► Grupa - https://goo.gl/7vQaBa SERWER DISCORD - https://discord.gg/kHBb3cm

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Diabeuu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 237,035 - 40,969,882 - 2,202 -
2019-04-06 Sat 237,041 +6 40,990,270 +20388 2,202 -
2019-04-07 Sun 237,074 +33 41,017,025 +26755 2,203 +1
2019-04-08 Mon 237,085 +11 41,065,606 +48581 2,207 +4
2019-04-09 Tue 237,080 -5 41,086,109 +20503 2,206 -1
2019-04-10 Wed 237,113 +33 41,111,982 +25873 2,208 +2
2019-04-11 Thu 237,138 +25 41,125,449 +13467 2,206 -2
2019-04-12 Fri 237,209 +71 41,146,686 +21237 2,206 -
2019-04-13 Sat 237,260 +51 41,181,229 +34543 2,209 +3
2019-04-14 Sun 237,269 +9 41,202,334 +21105 2,210 +1
2019-04-15 Mon 237,303 +34 41,223,202 +20868 2,211 +1
2019-04-16 Tue 237,335 +32 41,249,928 +26726 2,213 +2
2019-04-17 Wed 237,401 +66 41,278,367 +28439 2,214 +1
2019-04-18 Thu 237,449 +48 41,303,391 +25024 2,215 +1
2019-04-19 Fri 237,478 +29 41,317,885 +14494 2,215 -
Podsumowanie ogółem +443 +348003 +13
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.