Vertez
Vertez
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=QNep7p2g0y4

Slap The Fly #28 - ODNALAZŁ NASZĄ MIEJSCÓWKĘ! /w Swiatek6, DonDrake

Vertez
Vertez - 358 Wyświetleń
0
358 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:39

CHCESZ WIĘCEJ SLAPA? SUBUJ I OGLĄDAJ PIERWSZY: http://bit.ly/vertezarmy ❤️ BĘDZIE TEŻ SUPER JEŚLI ZOSTAWISZ ŁAPKĘ W GÓRĘ! WBIJAJ NA INSTAGRAM! http://instagram.com/vertezalke ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Swiatek: https://www.youtube.com/channel/UCLmaRbulDjRA9bjYx1NUp8A ► DonDrake: https://www.youtube.com/channel/UC4AcGiTgp5BSufkKvg8rjdg ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ FACEBOOK: http://facebook.com/mrvertez SNAPCHAT: mrvertez ✏️ TWITTER: http://twitter.com/MrVertez KOSZULKI: https://vertez.teetres.com/ GRUPA NA FEJSIE: http://bit.ly/KoksyVertezaPro KANAŁ MINECRAFT: http://bit.ly/minecraftvertez ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Lista moich sponsorów ♥: - Mateusz Bieszkiewicz - Marta Michalska - Bartek 87 - domix6m Games - NJ 16 - Wiktor Gronostajski - Gianna93 - iammattofficial - Kto chcę to wie - julian domanski - wszystko o leniwcach - Asnns Jzbsnsjjs - Michał Daszkiewicz - Hubert Skorupa - Richardere - Maciux32 - Kapitan TWEELIX - Eterix - Michal Kedziora - Nellika 01 - Fajtka - Dominik Elo - Navi - Bartrk Ndkfjd - Rapidi X - thenatiipl - kacper zygmunt - MateuszPL - Błażej Więzik - xXDarkSoul1898Xx [SuperMinecraft] - cs go play - kubs roblox ► Chcesz być tutaj? Zasponsoruj mój kanał ❤️ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Tytuł odcinka: W TYM MIEJSCU BĘDZIECIE NIEWIDZIALNI! Slap The Fly #27 /w Swiatek6, DonDrake

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 1,161,701 - 363,093,904 - 2,895 -
2019-03-09 Sat 1,161,838 +137 363,185,001 +91097 2,896 +1
2019-03-10 Sun 1,162,036 +198 363,389,048 +204047 2,902 +6
2019-03-11 Mon 1,162,150 +114 363,455,199 +66151 2,902 -
2019-03-12 Tue 1,162,267 +117 363,524,856 +69657 2,904 +2
2019-03-13 Wed 1,162,408 +141 363,585,878 +61022 2,904 -
2019-03-14 Thu 1,162,502 +94 363,651,592 +65714 2,905 +1
2019-03-15 Fri 1,162,765 +263 363,778,602 +127010 2,909 +4
2019-03-16 Sat 1,163,005 +240 363,878,078 +99476 2,911 +2
2019-03-17 Sun 1,163,187 +182 363,988,672 +110594 2,911 -
2019-03-18 Mon 1,163,340 +153 364,056,519 +67847 2,912 +1
2019-03-19 Tue 1,163,421 +81 364,129,940 +73421 2,915 +3
2019-03-20 Wed 1,163,790 +369 364,267,356 +137416 2,918 +3
2019-03-21 Thu 1,164,010 +220 364,339,656 +72300 2,918 -
2019-03-22 Fri 1,164,173 +163 364,403,504 +63848 2,920 +2
Podsumowanie ogółem +2472 +1309600 +25
Aktualizacja profilu za 4 godz. 49 min.