Vertez
Vertez
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=n5pabsUN-Uc

SLIME RANCHER #128 - Zbieram wszystkie PODy w Nimble Valley!

Vertez
Vertez - 348 Wyświetleń
0
348 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:32

CHCESZ WIĘCEJ SLIME RANCHER? SUBUJ I OGLĄDAJ PIERWSZY: http://bit.ly/vertezarmy ❤️ BĘDZIE TEŻ SUPER JEŚLI ZOSTAWISZ ŁAPKĘ W GÓRĘ! WBIJAJ NA INSTAGRAM! http://instagram.com/vertezalke ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Playlista Slime Rancher: https://www.youtube.com/playlist?list=PL80Q6crGrjTwXl7jeBIkoCMfyDmUb6o-5 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► MOD NA ITEMY: http://steamcommunity.com/app/433340/discussions/0/1519260397784552484/ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ FACEBOOK: http://facebook.com/mrvertez SNAPCHAT: mrvertez ✏️ TWITTER: http://twitter.com/MrVertez KOSZULKI: https://vertez.teetres.com/ GRUPA NA FEJSIE: http://bit.ly/KoksyVertezaPro KANAŁ MINECRAFT: http://bit.ly/minecraftvertez ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Lista moich sponsorów ♥: - Mateusz Bieszkiewicz - Marta Michalska - Bartek 8787 - domix6m Games - NJ 16 - Wiktor Gronostajski - Gianna93 - iammattofficial - Kto chcę to wie - julian domanski - wszystko o leniwcach - Asnns Jzbsnsjjs - Michał Daszkiewicz - Herman Lisicki - mandziozio 1 - konrad !!!!!!!!!!!! - Hubert Skorupa - Richardere - Patryk Gamers - TriggerSKY Music - Rapidi X - Msaters 2 - Maciux32 - Kapitan TWEELIX - Eterix - Michal Kedziora - Nellika 01 - Fajtka - Dominik Elo - Navi - Bartrk Ndkfjd - thenatiipl - kacper zygmunt - MateuszPL - Błażej Więzik ► Chcesz być tutaj? Zasponsoruj mój kanał ❤️ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Tytuł odcinka: SLIME RANCHER #128 - Zbieram wszystkie PODy w Nimble Valley!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-06 Wed 1,159,203 - 360,983,060 - 2,868 -
2019-02-07 Thu 1,159,251 +48 361,046,108 +63048 2,867 -1
2019-02-08 Fri 1,159,347 +96 361,114,932 +68824 2,868 +1
2019-02-09 Sat 1,159,419 +72 361,183,739 +68807 2,871 +3
2019-02-10 Sun 1,159,621 +202 361,333,870 +150131 2,872 +1
2019-02-11 Mon 1,159,755 +134 361,383,850 +49980 2,873 +1
2019-02-12 Tue 1,159,841 +86 361,460,011 +76161 2,873 -
2019-02-13 Wed 1,159,931 +90 361,524,909 +64898 2,874 +1
2019-02-14 Thu 1,160,065 +134 361,646,735 +121826 2,876 +2
2019-02-15 Fri 1,160,208 +143 361,716,347 +69612 2,875 -1
2019-02-16 Sat 1,160,413 +205 361,796,415 +80068 2,876 +1
2019-02-17 Sun 1,160,539 +126 361,876,891 +80476 2,878 +2
2019-02-18 Mon 1,160,677 +138 361,958,521 +81630 2,878 -
2019-02-19 Tue 1,160,904 +227 362,070,159 +111638 2,881 +3
2019-02-20 Wed 1,161,076 +172 362,126,493 +56334 2,881 -
Podsumowanie ogółem +1873 +1143433 +13
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.