Diabeuu
Diabeuu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=IMBBwUKSagE

⚡SPEEDRUNER - CZAS TO ŻYCIE⚡ THE BINDING OF ISAAC AFTERBIRTH + MODS - Na żywo

Diabeuu
Diabeuu - 50 Wyświetleń
0
50 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-19 09:30:16

OTWÓRZ SE SKRZYNKA - http://g4skins.com/ref/DIABEUU ⚡ ⚡NOWE KOSZULKI Z ISAACA - https://diabeuu.shoplo.com/ ⚡ ⚡NOWY KANAŁ ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Diabeuu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 237,085 - 41,065,606 - 2,207 -
2019-04-09 Tue 237,080 -5 41,086,109 +20503 2,206 -1
2019-04-10 Wed 237,113 +33 41,111,982 +25873 2,208 +2
2019-04-11 Thu 237,138 +25 41,125,449 +13467 2,206 -2
2019-04-12 Fri 237,209 +71 41,146,686 +21237 2,206 -
2019-04-13 Sat 237,260 +51 41,181,229 +34543 2,209 +3
2019-04-14 Sun 237,269 +9 41,202,334 +21105 2,210 +1
2019-04-15 Mon 237,303 +34 41,223,202 +20868 2,211 +1
2019-04-16 Tue 237,335 +32 41,249,928 +26726 2,213 +2
2019-04-17 Wed 237,401 +66 41,278,367 +28439 2,214 +1
2019-04-18 Thu 237,449 +48 41,303,391 +25024 2,215 +1
2019-04-19 Fri 237,571 +122 41,329,929 +26538 2,216 +1
2019-04-20 Sat 237,609 +38 41,351,565 +21636 2,217 +1
2019-04-21 Sun 237,639 +30 41,375,598 +24033 2,218 +1
2019-04-22 Mon 237,645 +6 41,396,574 +20976 2,218 -
Podsumowanie ogółem +560 +330968 +11
Aktualizacja profilu za 5 godz. 41 min.