Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3qj-RbPZZC8

Następny film

BLOK EKIPA (138), ZGODA FC
SPInkafilmstudio
470 Wyświetleń

SPEJSONVLOG - JAK PRZYGOTOWAĆ FURĘ NA SPRZEDAŻ?

SPInkafilmstudio
SPInkafilmstudio - 437 Wyświetleń
0
437 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:44:25

SPInka Film Studio zaprasza do obejrzenia najnowszego vloga Spejsona. Subskrybujcie kanal i dajcie sie poniesc absurdowi! FB.COM/SPINKA.BLOKEKIPA inst @spejsonvlog koszulki spinka.cupsell.pl naklejki - www.dzikirejon.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SPInkafilmstudio

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-06 Wed 1,599,130 - 827,234,077 - 437 -
2019-02-07 Thu 1,600,073 +943 827,799,442 +565365 437 -
2019-02-08 Fri 1,601,008 +935 828,322,819 +523377 437 -
2019-02-09 Sat 1,602,605 +1597 828,947,417 +624598 437 -
2019-02-10 Sun 1,603,490 +885 829,381,281 +433864 437 -
2019-02-11 Mon 1,605,385 +1895 829,991,358 +610077 438 +1
2019-02-12 Tue 1,606,859 +1474 831,447,272 +1455914 438 -
2019-02-13 Wed 1,607,886 +1027 832,047,350 +600078 438 -
2019-02-14 Thu 1,609,469 +1583 832,768,995 +721645 438 -
2019-02-15 Fri 1,610,230 +761 833,151,567 +382572 438 -
2019-02-16 Sat 1,611,072 +842 833,570,988 +419421 438 -
2019-02-17 Sun 1,611,842 +770 833,936,804 +365816 438 -
2019-02-18 Mon 1,612,640 +798 834,411,197 +474393 439 +1
2019-02-19 Tue 1,614,703 +2063 835,805,475 +1394278 439 -
2019-02-20 Wed 1,614,924 +221 836,057,772 +252297 439 -
Podsumowanie ogółem +15794 +8823695 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 41 min.

Następny film

BLOK EKIPA (138), ZGODA FC
SPInkafilmstudio
470 Wyświetleń