Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=eZPoa7BqDUY

Następny film

BLOK EKIPA (139), SPARTOLONA ROBOTA
SPInkafilmstudio
662 Wyświetleń

SPInkafilmstudio
SPInkafilmstudio - 592 Wyświetleń
0
592 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:44:18

SPInka Film Studio zaprasza na kolejny odcinek vloga Spejsona. Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Posłuchajcie co Spejson myśli o wagarach i jakie ma skojarzenia z piwoniami ;) Subskrybujcie kanal i dajcie sie poniesc absurdowi! FB.COM/SPINKA.BLOKEKIPA inst @spejsonvlog koszulki spinka.cupsell.pl suple: http://www.sfd.pl/sklep/Berserk_Labs_Ekipa-p66600436.html

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SPInkafilmstudio

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 1,664,683 - 854,786,655 - 448 -
2019-04-09 Tue 1,666,332 +1649 856,025,879 +1239224 448 -
2019-04-10 Wed 1,669,402 +3070 857,540,022 +1514143 448 -
2019-04-11 Thu 1,671,277 +1875 858,476,021 +935999 448 -
2019-04-12 Fri 1,672,846 +1569 859,366,530 +890509 448 -
2019-04-13 Sat 1,674,171 +1325 860,161,490 +794960 448 -
2019-04-14 Sun 1,675,158 +987 860,838,304 +676814 448 -
2019-04-15 Mon 1,677,938 +2780 862,539,449 +1701145 449 +1
2019-04-16 Tue 1,679,348 +1410 863,689,881 +1150432 449 -
2019-04-17 Wed 1,680,571 +1223 864,583,259 +893378 449 -
2019-04-18 Thu 1,681,558 +987 865,342,519 +759260 449 -
2019-04-19 Fri 1,682,498 +940 866,002,509 +659990 449 -
2019-04-20 Sat 1,683,339 +841 866,627,039 +624530 449 -
2019-04-21 Sun 1,684,208 +869 867,184,808 +557769 449 -
2019-04-22 Mon 1,685,054 +846 867,699,535 +514727 449 -
Podsumowanie ogółem +20371 +12912880 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

BLOK EKIPA (139), SPARTOLONA ROBOTA
SPInkafilmstudio
662 Wyświetleń