Szelest Records
Szelest Records
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=dKZGTQNQKEY

Następny film

Najlepszy Chłopak - Do Rana
Szelest Records
13 Wyświetleń

Szelest Records
Szelest Records - 160 Wyświetleń
0
160 Wyświetleń
Opublikowano 2018-09-24 02:53:52

sprinter; https://www.facebook.com/Sprinteraper somd; https://www.instagram.com/somd_pl/ https://www.facebook.com/somdpl/ https://www.facebook.com/groups/672935229460911/ https://somd.bandcamp.com/ subskrybuj; http://bit.ly/2EQCQG0 somd 2k18;

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szelest Records

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-07 Thu 33,161 - 11,856,427 - 367 -
2019-02-08 Fri 33,175 +14 11,866,341 +9914 366 -1
2019-02-09 Sat 33,193 +18 11,872,048 +5707 366 -
2019-02-10 Sun 33,206 +13 11,881,938 +9890 366 -
2019-02-11 Mon 33,209 +3 11,893,028 +11090 367 +1
2019-02-12 Tue 33,217 +8 11,900,558 +7530 367 -
2019-02-13 Wed 33,227 +10 11,908,064 +7506 367 -
2019-02-14 Thu 33,235 +8 11,916,603 +8539 368 +1
2019-02-15 Fri 33,260 +25 11,929,499 +12896 368 -
2019-02-16 Sat 33,294 +34 11,945,823 +16324 368 -
2019-02-17 Sun 33,313 +19 11,953,999 +8176 368 -
2019-02-18 Mon 33,333 +20 11,963,837 +9838 368 -
2019-02-19 Tue 33,350 +17 11,972,073 +8236 368 -
2019-02-20 Wed 33,385 +35 11,983,780 +11707 368 -
2019-02-21 Thu 33,413 +28 11,991,865 +8085 369 +1
Podsumowanie ogółem +252 +135438 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 2 min.

Następny film

Najlepszy Chłopak - Do Rana
Szelest Records
13 Wyświetleń