Szelest Records
Szelest Records
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=dKZGTQNQKEY

Następny film

Brainless • Alkoholowa Rajza
Szelest Records
153 Wyświetleń

Szelest Records
Szelest Records - 169 Wyświetleń
0
169 Wyświetleń
Opublikowano 2018-09-24 02:53:52

sprinter; https://www.facebook.com/Sprinteraper somd; https://www.instagram.com/somd_pl/ https://www.facebook.com/somdpl/ https://www.facebook.com/groups/672935229460911/ https://somd.bandcamp.com/ subskrybuj; http://bit.ly/2EQCQG0 somd 2k18;

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szelest Records

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 34,788 - 12,622,004 - 377 -
2019-04-09 Tue 34,864 +76 12,650,272 +28268 378 +1
2019-04-10 Wed 34,901 +37 12,664,071 +13799 378 -
2019-04-11 Thu 34,932 +31 12,677,256 +13185 378 -
2019-04-12 Fri 34,958 +26 12,691,459 +14203 378 -
2019-04-13 Sat 34,981 +23 12,705,235 +13776 378 -
2019-04-14 Sun 34,988 +7 12,720,324 +15089 379 +1
2019-04-15 Mon 35,018 +30 12,737,756 +17432 379 -
2019-04-16 Tue 35,034 +16 12,749,640 +11884 378 -1
2019-04-17 Wed 35,049 +15 12,761,617 +11977 378 -
2019-04-18 Thu 35,067 +18 12,769,870 +8253 378 -
2019-04-19 Fri 35,113 +46 12,788,275 +18405 378 -
2019-04-20 Sat 35,133 +20 12,797,557 +9282 378 -
2019-04-21 Sun 35,140 +7 12,806,843 +9286 378 -
2019-04-22 Mon 35,162 +22 12,814,315 +7472 378 -
Podsumowanie ogółem +374 +192311 +1
Aktualizacja profilu za 0 godz. 32 min.

Następny film

Brainless • Alkoholowa Rajza
Szelest Records
153 Wyświetleń