Sprytne Babki
Sprytne Babki
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=z1wkM9ijZM0

Następny film

SPRYTNE BABKI - ZDROWE FAST FOODY
Sprytne Babki
15 Wyświetleń

SPRYTNE BABKI - PAKOWANIE PREZENTÓW NA ŚWIĘTA

Sprytne Babki
Sprytne Babki - 31 Wyświetleń
0
31 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 03:26:31

Opakowanie z gałązką 0:15 Opakowanie perfum 0:57 Ozdabianie pudełka 1:47 Motylki z gazety 2:39 Ozdobne pomponiki 3:32 Kwiatowo-owocowe nuty z otulającym, ciepłym piżmem w Absolute Velvet od Naomi Campbell Mmmm! Lubimy takie zapachy na jesień! Zerknijcie na nasz świeżutki odcinek, w którym mamy dla Was kilka patentów na pakowanie prezentów, a już jutro niespodzianka dla fanek zapachów w każdym wieku.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Sprytne Babki

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 467,791 - 53,278,010 - 169 -
2019-04-05 Fri 467,784 -7 53,290,039 +12029 169 -
2019-04-06 Sat 467,771 -13 53,302,370 +12331 169 -
2019-04-07 Sun 467,779 +8 53,314,837 +12467 169 -
2019-04-08 Mon 467,799 +20 53,327,245 +12408 169 -
2019-04-09 Tue 467,800 +1 53,345,480 +18235 169 -
2019-04-10 Wed 467,766 -34 53,361,389 +15909 170 +1
2019-04-11 Thu 467,743 -23 53,386,221 +24832 170 -
2019-04-12 Fri 467,710 -33 53,403,673 +17452 170 -
2019-04-13 Sat 467,706 -4 53,415,213 +11540 170 -
2019-04-14 Sun 467,712 +6 53,427,450 +12237 170 -
2019-04-15 Mon 467,697 -15 53,444,219 +16769 170 -
2019-04-16 Tue 467,668 -29 53,453,913 +9694 170 -
2019-04-17 Wed 467,632 -36 53,467,619 +13706 171 +1
2019-04-18 Thu 467,611 -21 53,492,237 +24618 171 -
Podsumowanie ogółem -180 +214227 +2
Aktualizacja profilu za 4 godz. 11 min.

Następny film

SPRYTNE BABKI - ZDROWE FAST FOODY
Sprytne Babki
15 Wyświetleń