Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=6SuQ-RJ87ks
Nauka Języków Obcych
Nauka Języków Obcych - 13 Wyświetleń
0
13 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-08 09:39:55

Krótki filmik który możecie oglądać na okrągło aż zostanie w głowie :) Naucz się położenia państw w Europie oraz jakie są ich stolice. Dzięki temu filmikowi szybko zapamiętasz kraje Europy i ich stolice. Dzięki mapie na której nie ma wszystkich nazw nie będziesz się mylić kiedy będziesz musiał wskazać palcem na geografii :) Lekcja która nie będzie Cie rozpraszać muzyką lub innymi nie potrzebnymi materiałami, najważniejsza jest mapa oraz lektor który czyta nazwy państw i stolice. Powodzenia w nauce :) Ps. poprawiłem Andorę!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Nauka Języków Obcych

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-07 Thu 23,485 - 15,635,720 - 196 -
2019-03-08 Fri 23,510 +25 15,642,513 +6793 196 -
2019-03-09 Sat 23,519 +9 15,648,039 +5526 198 +2
2019-03-10 Sun 23,539 +20 15,653,926 +5887 199 +1
2019-03-11 Mon 23,573 +34 15,664,738 +10812 199 -
2019-03-12 Tue 23,598 +25 15,672,434 +7696 200 +1
2019-03-13 Wed 23,619 +21 15,679,867 +7433 200 -
2019-03-14 Thu 23,648 +29 15,687,867 +8000 200 -
2019-03-15 Fri 23,692 +44 15,698,517 +10650 201 +1
2019-03-16 Sat 23,715 +23 15,704,989 +6472 201 -
2019-03-17 Sun 23,733 +18 15,711,169 +6180 202 +1
2019-03-18 Mon 23,754 +21 15,717,164 +5995 202 -
2019-03-19 Tue 23,782 +28 15,725,862 +8698 202 -
2019-03-20 Wed 23,858 +76 15,738,789 +12927 202 -
2019-03-21 Thu 23,868 +10 15,741,850 +3061 202 -
Podsumowanie ogółem +383 +106130 +6
Aktualizacja profilu za 3 godz. 28 min.