Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=c1qJJtUmdhA

Następny film

Drustvar, czyli trochę WIEDŹMIN 3
Pulchny Niedźwiedź
254 Wyświetleń

Sylvanas - GENIUSZ STRATEGII (Lordaeron The Foremath)

Pulchny Niedźwiedź
Pulchny Niedźwiedź - 42 Wyświetleń
0
42 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:33:51

Kinguin: https://www.kinguin.net/7en/mvl Discord widzów: https://discord.gg/fc9EBhy Facebook: https://www.facebook.com/pulchnyniedzwiedz/?fref=ts Mój super fajny Patronite: https://patronite.pl/pulchnyniedzwiedz Dołącz do Etnicznych Widzów: https://www.facebook.com/groups/EtniczniWidzowie/?fref #lordaeronta #warcraftIII #cast

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Pulchny Niedźwiedź

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 84,612 - 47,165,974 - 3,090 -
2019-04-10 Wed 84,631 +19 47,182,058 +16084 3,091 +1
2019-04-11 Thu 84,662 +31 47,213,945 +31887 3,092 +1
2019-04-12 Fri 84,699 +37 47,227,813 +13868 3,093 +1
2019-04-13 Sat 84,718 +19 47,247,844 +20031 3,093 -
2019-04-14 Sun 84,731 +13 47,262,048 +14204 3,093 -
2019-04-15 Mon 84,765 +34 47,292,038 +29990 3,094 +1
2019-04-16 Tue 84,815 +50 47,318,362 +26324 3,095 +1
2019-04-17 Wed 84,856 +41 47,338,383 +20021 3,095 -
2019-04-18 Thu 84,885 +29 47,357,100 +18717 3,096 +1
2019-04-19 Fri 84,920 +35 47,377,057 +19957 3,096 -
2019-04-20 Sat 84,942 +22 47,391,341 +14284 3,097 +1
2019-04-21 Sun 84,969 +27 47,409,044 +17703 3,097 -
2019-04-22 Mon 84,987 +18 47,422,437 +13393 3,098 +1
2019-04-23 Tue 85,004 +17 47,451,347 +28910 3,098 -
Podsumowanie ogółem +392 +285373 +8
Aktualizacja profilu za 1 godz. 18 min.

Następny film

Drustvar, czyli trochę WIEDŹMIN 3
Pulchny Niedźwiedź
254 Wyświetleń