Luure
Luure
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=R_rLkm6I6GM

SZALONY PUMPKIN CHALLENGE Z LUURE I WOROTEM NA HALLOWEEN 2017

Luure
Luure - 495 Wyświetleń
0
495 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:20

----------------------------- Moj opis ---------------------------- http://goo.gl/kPs8t0 Link do kinguina gdzie mozna kupic tanie gry z kodem LUURETV 3% off EMAIL: luuretwitch@gmail.com FACEBOOK: https://www.facebook.com/luureTV/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/luure/ W tym odcinku można zobaczyć szalonego worota i luure robiących pumpkin na hallowen. Challenge miał trwać 15 min ale dzięki super zdolnościom Luure przedłożyło się to do 40 min ale wyniki są zadowalające. Wiec będziecie mogli się nauczyć jak się robi pumpkin czyli dynie na halloween oraz jak tego nie robić :D I pamiętajcie najlepsze challenge tylko tutaj ! :D

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Luure

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-06 Wed 485,088 - 24,637,288 - 129 -
2019-02-07 Thu 486,421 +1333 24,779,462 +142174 130 +1
2019-02-08 Fri 487,035 +614 24,853,470 +74008 130 -
2019-02-09 Sat 487,740 +705 24,925,604 +72134 130 -
2019-02-10 Sun 488,569 +829 25,017,059 +91455 131 +1
2019-02-11 Mon 490,141 +1572 25,210,820 +193761 131 -
2019-02-12 Tue 490,743 +602 25,268,621 +57801 131 -
2019-02-13 Wed 491,451 +708 25,325,748 +57127 132 +1
2019-02-14 Thu 492,491 +1040 25,428,521 +102773 132 -
2019-02-15 Fri 493,310 +819 25,551,029 +122508 132 -
2019-02-16 Sat 494,746 +1436 25,673,041 +122012 134 +2
2019-02-17 Sun 495,434 +688 25,736,250 +63209 134 -
2019-02-18 Mon 496,042 +608 25,794,215 +57965 134 -
2019-02-19 Tue 496,701 +659 25,838,576 +44361 134 -
2019-02-20 Wed 497,263 +562 25,879,251 +40675 134 -
Podsumowanie ogółem +12175 +1241963 +5
Aktualizacja profilu za 7 godz. 36 min.