KrisGames
KrisGames
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=58b4NJGKuQs

Szczery First Look: The Sims 4 Strangerville + Co sądze! Szybka Recenzja

KrisGames
KrisGames - 22 Wyświetleń
0
22 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-24 06:54:42

⭐ Witajcie w drugiej części First Looku na moim kanale! Tym razem przyglądamy się The Sims 4 Strangerville...! Szczera opinia na ten temat + przegląd! Zapraszam do oglądania! ⭐ ◆ Kopię gry dostarczył wydawca - Electronic Arts Polska Warto zajrzeć ▪️ Facebook: https://www.facebook.com/Krisgamesyt/ ▪️ Grupa Krisomaniaki: https://www.facebook.com/groups/811284035637577/ ▪️ Origin ID: KrisGames1607 ▪️ Instagram: https://www.instagram.com/krzysiuu1607/ ◆ Współpraca: krisgamesbiznes@gmail.com Jeżeli film Ci się spodobał zachęcam do zostawienia łapki w górę! Każdy ślad po tobie to motywacja dla mnie do dalszego nagrywania! Zachęcam do zapoznania się z zakładką informacje kanału! P.S. Premiera ma miejsce dopiero 26 lutego 2019 roku, ja otrzymałem przedpremierowy kod, aby zrobić recenzje dla was! Buziaki!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału KrisGames

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-05 Tue 137,924 - 25,939,222 - 495 -
2019-03-06 Wed 137,952 +28 25,947,257 +8035 495 -
2019-03-07 Thu 137,967 +15 25,955,844 +8587 495 -
2019-03-08 Fri 137,951 -16 25,965,532 +9688 495 -
2019-03-09 Sat 138,011 +60 25,977,922 +12390 495 -
2019-03-10 Sun 138,138 +127 26,003,120 +25198 495 -
2019-03-11 Mon 138,208 +70 26,013,002 +9882 495 -
2019-03-12 Tue 138,257 +49 26,023,987 +10985 495 -
2019-03-13 Wed 138,313 +56 26,034,742 +10755 495 -
2019-03-14 Thu 138,391 +78 26,051,810 +17068 495 -
2019-03-15 Fri 138,431 +40 26,059,791 +7981 495 -
2019-03-16 Sat 138,488 +57 26,074,552 +14761 495 -
2019-03-17 Sun 138,535 +47 26,091,400 +16848 495 -
2019-03-18 Mon 138,587 +52 26,110,160 +18760 495 -
2019-03-19 Tue 138,601 +14 26,117,428 +7268 495 -
Podsumowanie ogółem +677 +178206 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 45 min.