CW24tv
CW24tv
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=DsaWa2ZBg-M

Szkoła Podstawowa nr 14 ma nowy sztandar! Rozstrzygnięto również konkurs patriotyczny

CW24tv
CW24tv - 25 Wyświetleń
0
25 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 06:32:26

Wspieraj Stowarzyszenie Dziennikarzy Włocławskich! Wspieraj niezależne dziennikarstwo! Darowizny: ► Bank (w tytule przelewu DAROWIZNA) – nr konta: 96 1600 1462 1839 1269 6000 0001 (BGŻ BNP Paribas) ► Paypal (w tytule przelewu DAROWIZNA) - https://paypal.me/pools/c/89CuS8htIf Subskrybuj nasz kanał: ►https://www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ?sub_confirmation=1

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału CW24tv

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 75,133 - 57,347,605 - 18,128 -
2019-04-06 Sat 75,187 +54 57,381,773 +34168 18,137 +9
2019-04-07 Sun 75,254 +67 57,410,633 +28860 18,146 +9
2019-04-08 Mon 75,312 +58 57,450,135 +39502 18,151 +5
2019-04-09 Tue 75,356 +44 57,473,278 +23143 18,159 +8
2019-04-10 Wed 75,392 +36 57,506,967 +33689 18,160 +1
2019-04-11 Thu 75,427 +35 57,540,614 +33647 18,167 +7
2019-04-12 Fri 75,484 +57 57,570,289 +29675 18,179 +12
2019-04-13 Sat 75,502 +18 57,598,120 +27831 18,193 +14
2019-04-14 Sun 75,579 +77 57,643,391 +45271 18,194 +1
2019-04-15 Mon 75,671 +92 57,671,310 +27919 18,195 +1
2019-04-16 Tue 75,742 +71 57,707,436 +36126 18,198 +3
2019-04-17 Wed 75,807 +65 57,741,124 +33688 18,210 +12
2019-04-18 Thu 75,871 +64 57,775,361 +34237 18,219 +9
2019-04-19 Fri 75,924 +53 57,794,780 +19419 18,217 -2
Podsumowanie ogółem +791 +447175 +89
Aktualizacja profilu za 1 godz. 4 min.