Szparagi
Szparagi
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=RzIcZy01ikU

Następny film

Gdyby kac był człowiekiem - [ Szparagi ]
Szparagi
375 Wyświetleń

Szparagi
Szparagi - 523 Wyświetleń
0
523 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:53:07

Nagrywanie nowego klipu Szparagów: https://web.facebook.com/events/854874521279405/ Studio: https://web.facebook.com/postepstudio/?fref=ts Subskrybuj: http://bit.ly/1o6KFsP FACEBOOK: https://www.facebook.com/szparagii?ref=hl INSTAGRAM: http://instagram.com/szparagi#

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szparagi

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 1,067,650 - 217,470,088 - 153 -
2019-02-09 Sat 1,067,789 +139 217,559,837 +89749 153 -
2019-02-10 Sun 1,067,845 +56 217,609,967 +50130 153 -
2019-02-11 Mon 1,067,865 +20 217,651,081 +41114 153 -
2019-02-12 Tue 1,067,852 -13 217,701,519 +50438 153 -
2019-02-13 Wed 1,067,877 +25 217,750,892 +49373 153 -
2019-02-14 Thu 1,068,362 +485 218,012,537 +261645 154 +1
2019-02-15 Fri 1,068,623 +261 218,135,841 +123304 154 -
2019-02-16 Sat 1,069,004 +381 218,262,594 +126753 154 -
2019-02-17 Sun 1,069,173 +169 218,363,280 +100686 154 -
2019-02-18 Mon 1,069,477 +304 218,485,099 +121819 154 -
2019-02-19 Tue 1,069,592 +115 218,559,602 +74503 154 -
2019-02-20 Wed 1,069,716 +124 218,631,479 +71877 154 -
2019-02-21 Thu 1,069,823 +107 218,706,416 +74937 154 -
2019-02-22 Fri 1,069,901 +78 218,761,877 +55461 154 -
Podsumowanie ogółem +2251 +1291789 +1
Aktualizacja profilu za 1 godz. 46 min.

Następny film

Gdyby kac był człowiekiem - [ Szparagi ]
Szparagi
375 Wyświetleń