Luure
Luure
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GTyNojrn1iM

SZUKAM TEAMU W CS GO | JAK ZOSTAĆ PRO ?

Luure
Luure - 543 Wyświetleń
0
543 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:23

http://goo.gl/kPs8t0 Link do kinguina gdzie można kupić tanie gry z kodem LUURE 3% off https://token.dreamteam.gg - link do presale tokenow https://dreamteam.gg/ - link do stronki Smutna historia luure szukającej pro teamu w cs go który będzie miał dostęp do sponsorów oraz trenera jak #navi czy inne drużyny tego typu. #csgo #proteam #sponsored PL YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCA_5UrCdv6LUlhlk1Mf8lqg FACEBOOK: https://www.facebook.com/luureTV/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/luure/ Muzyka użyta w filmie. Kevin MacLeod: Heartbreaking – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100208 Wykonawca: http://incompetech.com/ Audionautix: Rocker Chicks – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: http://audionautix.com/ EMAIL: luuretwitch@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Luure

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 525,812 - 28,703,642 - 137 -
2019-03-09 Sat 526,803 +991 28,848,351 +144709 137 -
2019-03-10 Sun 527,937 +1134 28,984,818 +136467 137 -
2019-03-11 Mon 529,645 +1708 29,136,463 +151645 140 +3
2019-03-12 Tue 530,234 +589 29,186,997 +50534 140 -
2019-03-13 Wed 530,749 +515 29,239,936 +52939 140 -
2019-03-14 Thu 531,586 +837 29,384,627 +144691 141 +1
2019-03-15 Fri 532,935 +1349 29,536,284 +151657 141 -
2019-03-16 Sat 533,744 +809 29,614,753 +78469 140 -1
2019-03-17 Sun 534,405 +661 29,704,855 +90102 141 +1
2019-03-18 Mon 535,033 +628 29,771,249 +66394 142 +1
2019-03-19 Tue 535,553 +520 29,824,010 +52761 142 -
2019-03-20 Wed 536,097 +544 29,864,347 +40337 142 -
2019-03-21 Thu 537,018 +921 29,908,499 +44152 142 -
2019-03-22 Fri 537,364 +346 29,931,280 +22781 142 -
Podsumowanie ogółem +11552 +1227638 +5
Aktualizacja profilu za 5 godz. 36 min.