sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NvaWBUguTFU

Następny film

▶ To mnie zszokowało ❌
sukces.pl
558 Wyświetleń

sukces.pl
sukces.pl - 458 Wyświetleń
0
458 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:56

Ferrari F12 Berlinetta. Mały cud techniki na kołach. Zobacz jak wygląda, jak jedzie i jak brzmi :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-06 Wed 188,066 - 27,300,082 - 270 -
2019-02-07 Thu 188,149 +83 27,318,328 +18246 270 -
2019-02-08 Fri 188,249 +100 27,337,594 +19266 270 -
2019-02-09 Sat 188,290 +41 27,361,009 +23415 271 +1
2019-02-10 Sun 188,333 +43 27,409,557 +48548 270 -1
2019-02-11 Mon 188,380 +47 27,435,842 +26285 272 +2
2019-02-12 Tue 188,415 +35 27,454,425 +18583 272 -
2019-02-13 Wed 188,463 +48 27,471,798 +17373 272 -
2019-02-14 Thu 188,585 +122 27,497,543 +25745 272 -
2019-02-15 Fri 188,625 +40 27,513,346 +15803 273 +1
2019-02-16 Sat 188,681 +56 27,543,814 +30468 272 -1
2019-02-17 Sun 188,721 +40 27,564,911 +21097 272 -
2019-02-18 Mon 188,826 +105 27,546,352 -18559 272 -
2019-02-19 Tue 188,948 +122 27,570,245 +23893 272 -
2019-02-20 Wed 188,975 +27 27,580,212 +9967 272 -
Podsumowanie ogółem +909 +280130 +2
Aktualizacja profilu za 4 godz. 13 min.

Następny film

▶ To mnie zszokowało ❌
sukces.pl
558 Wyświetleń