Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=1NOAZ4ZRYiA

Następny film

JAK WZIĄĆ KREDYT NA BUDOWĘ DOMU i zakup działki - WNOP #095
Jak oszczędzać pieniądze
258 Wyświetleń

TEASER #2 - TaZ po rozstaniu o kibicowaniu Virtus.pro

Jak oszczędzać pieniądze
Jak oszczędzać pieniądze - 248 Wyświetleń
0
248 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 05:14:38

TEASER #2 zbliżającej się rozmowy z Wiktor "TaZ" Wojtas - ex-kapitanem drużyny Virtus.pro. To fragment, na który wszyscy kibice #CSGO najbardziej czekają, czyli komentarz Wiktora do rozstania z VP. JEST JUŻ CAŁA ROZMOWA!!! ➡️ http://fin.ninja/TaZ Ponad 2 godziny materiału o esporcie.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Jak oszczędzać pieniądze

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 62,025 - 3,463,328 - 113 -
2019-03-09 Sat 62,062 +37 3,465,097 +1769 113 -
2019-03-10 Sun 62,108 +46 3,466,932 +1835 113 -
2019-03-11 Mon 62,207 +99 3,470,706 +3774 113 -
2019-03-12 Tue 62,259 +52 3,473,309 +2603 113 -
2019-03-13 Wed 62,317 +58 3,475,588 +2279 113 -
2019-03-14 Thu 62,358 +41 3,480,609 +5021 114 +1
2019-03-15 Fri 62,428 +70 3,484,476 +3867 114 -
2019-03-16 Sat 62,522 +94 3,489,113 +4637 114 -
2019-03-17 Sun 62,597 +75 3,491,623 +2510 114 -
2019-03-18 Mon 62,651 +54 3,494,073 +2450 114 -
2019-03-19 Tue 62,704 +53 3,496,887 +2814 114 -
2019-03-20 Wed 62,866 +162 3,501,127 +4240 114 -
2019-03-21 Thu 62,915 +49 3,503,474 +2347 114 -
2019-03-22 Fri 62,928 +13 3,504,661 +1187 114 -
Podsumowanie ogółem +903 +41333 +1
Aktualizacja profilu za 7 godz. 42 min.

Następny film

JAK WZIĄĆ KREDYT NA BUDOWĘ DOMU i zakup działki - WNOP #095
Jak oszczędzać pieniądze
258 Wyświetleń