Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=kDM12LdSNbc

Następny film

NOWY SKLEP! HEADWARS 1.13 - tworzenie - Na żywo
szymeQ Minecraft
181 Wyświetleń

TO NAJSZYBSZY BUDOWNICZY! *zbudował to w 10 sekund* - MINECRAFT

szymeQ Minecraft
szymeQ Minecraft - 10 Wyświetleń
0
10 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-15 01:01:36

Chcesz więcej odcinków? Strzel łapkę w górę! (znaczy kliknij w nią XD) A to jest odcinek z MINECRAFT MINIGRY POMÓŻ MICHAŁOWI! : https://bit.ly/2Uxv0Zq BLASZKA: https://www.youtube.com/channel/UCItzogUa9rkgmFWrCbE2nqQ DISCORD: https://discord.gg/fWB3Xuy ■ FACEBOOK SZYM'QA: http://www.facebook.com/szymeqyt ■ INSTAGRAM: szymeqyt / http://www.instagram.com/szymeqyt/ Mam nadzieję że wam odcinek się spodoba! Trzymajcie SIĘ! Niech moc będzie z wami!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału szymeQ Minecraft

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 454,511 - 92,571,348 - 848 -
2019-03-10 Sun 455,288 +777 92,750,547 +179199 851 +3
2019-03-11 Mon 455,587 +299 92,803,242 +52695 852 +1
2019-03-12 Tue 455,807 +220 92,871,265 +68023 852 -
2019-03-13 Wed 455,981 +174 92,944,897 +73632 853 +1
2019-03-14 Thu 456,207 +226 93,036,974 +92077 854 +1
2019-03-15 Fri 456,708 +501 93,187,635 +150661 857 +3
2019-03-16 Sat 457,048 +340 93,284,891 +97256 857 -
2019-03-17 Sun 457,396 +348 93,395,180 +110289 858 +1
2019-03-18 Mon 457,592 +196 93,472,798 +77618 857 -1
2019-03-19 Tue 457,979 +387 93,578,917 +106119 859 +2
2019-03-20 Wed 458,413 +434 93,664,819 +85902 860 +1
2019-03-21 Thu 458,635 +222 93,758,421 +93602 861 +1
2019-03-22 Fri 458,844 +209 93,840,810 +82389 862 +1
2019-03-23 Sat 459,062 +218 93,921,736 +80926 862 -
Podsumowanie ogółem +4551 +1350388 +14
Aktualizacja profilu za 2 godz. 9 min.

Następny film

NOWY SKLEP! HEADWARS 1.13 - tworzenie - Na żywo
szymeQ Minecraft
181 Wyświetleń