CDX
CDX
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=2znnGhYvKzU

TOP 5 najlepszych STANOWISK moich widzów 12!

CDX
CDX - 163 Wyświetleń
0
163 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 06:23:51

SUBSKRYBUJ ŻEBY NIE PRZEGAPIĆ http://bit.ly/CDXSUB ► GRUPA OD STANOWISK ► http://bit.ly/STANOWISKA ► FACEBOOK ► http://bit.ly/CDXFanPage ► FB | http://bit.ly/CDXFB ► Grupa | http://bit.ly/CDXLEDY ► Stanowiska | http://bit.ly/STANOWISKA ► Priv | http://bit.ly/CDXpriv ► Instagram | http://bit.ly/CDXInsta ► Snapchat | CDX_Official ► Kontakt: kontaktcdx@gmail.com Dzięki za obejrzenie filmu: TOP 5 NAJLEPSZYCH STANOWISK moich widzów 12

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału CDX

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-07 Thu 96,516 - 10,330,421 - 189 -
2019-03-08 Fri 96,552 +36 10,341,019 +10598 190 +1
2019-03-09 Sat 96,560 +8 10,353,683 +12664 190 -
2019-03-10 Sun 96,609 +49 10,364,897 +11214 191 +1
2019-03-11 Mon 96,624 +15 10,373,572 +8675 192 +1
2019-03-12 Tue 96,655 +31 10,382,356 +8784 192 -
2019-03-13 Wed 96,683 +28 10,393,692 +11336 192 -
2019-03-14 Thu 96,697 +14 10,399,389 +5697 192 -
2019-03-15 Fri 96,761 +64 10,409,065 +9676 192 -
2019-03-16 Sat 96,747 -14 10,423,666 +14601 193 +1
2019-03-17 Sun 96,780 +33 10,438,256 +14590 193 -
2019-03-18 Mon 96,825 +45 10,449,656 +11400 193 -
2019-03-19 Tue 96,840 +15 10,466,027 +16371 194 +1
2019-03-20 Wed 97,036 +196 10,484,903 +18876 187 -7
2019-03-21 Thu 97,047 +11 10,489,465 +4562 194 +7
Podsumowanie ogółem +531 +159044 +5
Aktualizacja profilu za 4 godz. 0 min.