Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=qXoF09M2Yjw

#TweetWars 5 - Robert Biedroń czyli kolejny (po Palikocie i Petru) produkt marketingowy!

The right side of the Internet
1
51 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 06:29:08

Playlista #TweetWars: https://bit.ly/2RBfA4G Wsparcie PayPal: https://www.paypal.me/PrawicowyInternet Już niedługo w sondażach pojawi się nowy polityczny twór – partia #RobertBiedroń, jaki procent poparcia otrzyma już na starcie? 5%? 8%? a może 12%? Zapewne tyle ile osoby stojące za tym politycznym bytem będą gotowe wyłożyć pieniędzy. Marketingowcy zacierają ręce a zastępy bezideowych działaczy Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy w swoich partiach nie mają szans na “biorące” miejsce w wyborach parlamentarnych, już zacierają ręce do boju, aby na nazwisku Roberta Biedronia wdrapać się do Sejmu. Obserwuj mnie na portalach społecznościowych: YouTube PrawicowyInternet: http://bit.ly/1hi2XbN! Facebook: https://www.facebook.com/prawicowyinternet/ Facebook Dariusz Matecki:https://www.facebook.com/DariuszMateckiFanPage/ Twitter: https://twitter.com/PrawyInternet Twitter: https://twitter.com/dariuszmatecki Obserwuj na CDA: https://www.cda.pl/PrawicowyInternet/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału The right side of the Internet

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-10 Wed 94,995 - 71,404,404 - 6,054 -
2019-04-11 Thu 95,028 +33 71,450,205 +45801 6,055 +1
2019-04-12 Fri 95,066 +38 71,481,085 +30880 6,056 +1
2019-04-13 Sat 95,130 +64 71,514,566 +33481 6,055 -1
2019-04-14 Sun 95,175 +45 71,549,888 +35322 6,057 +2
2019-04-15 Mon 95,212 +37 71,581,669 +31781 6,056 -1
2019-04-16 Tue 95,281 +69 71,344,171 -237498 6,057 +1
2019-04-17 Wed 95,317 +36 71,373,046 +28875 6,057 -
2019-04-18 Thu 95,361 +44 71,401,700 +28654 6,057 -
2019-04-19 Fri 95,427 +66 71,435,723 +34023 6,058 +1
2019-04-20 Sat 95,468 +41 71,473,518 +37795 6,058 -
2019-04-21 Sun 95,514 +46 71,509,928 +36410 6,059 +1
2019-04-22 Mon 95,562 +48 71,548,304 +38376 6,059 -
2019-04-23 Tue 95,638 +76 71,588,030 +39726 6,059 -
2019-04-24 Wed 95,671 +33 71,610,858 +22828 6,059 -
Podsumowanie ogółem +676 +206454 +5
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.