Majes
Majes
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ZfJHqJ4knPY

Two Worlds 2 — Trochu taki Gotuk - Na żywo

Majes
Majes - 30 Wyświetleń
0
30 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 02:51:15

Streamy są codziennie o różnych porach :P Insta : https://www.instagram.com/majeso/ Masz sprawę pisz na email : Majes.kontakt@wp.pl Piosenki ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Majes

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 34,098 - 6,859,293 - 1,671 -
2019-04-05 Fri 34,101 +3 6,863,487 +4194 1,673 +2
2019-04-06 Sat 34,101 - 6,866,627 +3140 1,673 -
2019-04-07 Sun 34,108 +7 6,871,280 +4653 1,674 +1
2019-04-08 Mon 34,103 -5 6,877,630 +6350 1,676 +2
2019-04-09 Tue 34,109 +6 6,884,012 +6382 1,677 +1
2019-04-10 Wed 34,114 +5 6,889,957 +5945 1,677 -
2019-04-11 Thu 34,130 +16 6,898,483 +8526 1,678 +1
2019-04-12 Fri 34,135 +5 6,903,669 +5186 1,680 +2
2019-04-13 Sat 34,150 +15 6,908,521 +4852 1,682 +2
2019-04-14 Sun 34,149 -1 6,913,461 +4940 1,683 +1
2019-04-15 Mon 34,154 +5 6,918,132 +4671 1,684 +1
2019-04-16 Tue 34,158 +4 6,926,657 +8525 1,685 +1
2019-04-17 Wed 34,160 +2 6,929,775 +3118 1,686 +1
2019-04-18 Thu 34,162 +2 6,933,523 +3748 1,686 -
Podsumowanie ogółem +64 +74230 +15
Aktualizacja profilu za 7 godz. 49 min.