Ponki
Ponki
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=pfq1D6UN4DM

Następny film


Ponki
Ponki - 438 Wyświetleń
0
438 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:20

Nastolatkowie rzadko kiedy mówią prawdę... Odwiedź nasz sklep: http://ponki.mediakraft.tv/ Instagram: http://instagram.com/ponkersi Facebook: https://www.facebook.com/ponkersi Współpraca: anna.sroczynska@mediakraft.tv Ponki - grupa szaleńców, która każdego tygodnia dostarczy wam świeżą dawkę najlepszej internetowej komedii. Chcesz więcej? Subskrybuj nasz kanał i sprawdź Ponki na facebooku: https://www.facebook.com/ponkersi --- https://www.mediakraft.tv https://www.facebook.com/Mediakrafttv https://instagram.com/mediakraft.tv https://twitter.com/mediakraftpl https://www.youtube.com/user/Mediakraftpolska Film wyprodukowany przez: Mediakraft PL Sp. z o.o. ul. Nowy Świat 60/8, 00-357 Warszawa Managing Directors: Levent Gültan, Ryan Socash Mediakraft PL Sp. z o.o. is a subsidiary of Mediakraft Networks GmbH

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Ponki

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-06 Wed 1,453,962 - 452,772,422 - 340 -
2019-02-07 Thu 1,454,255 +293 452,966,958 +194536 340 -
2019-02-08 Fri 1,454,578 +323 453,190,346 +223388 340 -
2019-02-09 Sat 1,455,207 +629 453,528,858 +338512 340 -
2019-02-10 Sun 1,455,454 +247 453,697,665 +168807 340 -
2019-02-11 Mon 1,455,734 +280 453,893,802 +196137 340 -
2019-02-12 Tue 1,453,483 -2251 454,216,064 +322262 341 +1
2019-02-13 Wed 1,453,398 -85 454,596,752 +380688 341 -
2019-02-14 Thu 1,453,701 +303 454,802,077 +205325 341 -
2019-02-15 Fri 1,454,022 +321 455,021,889 +219812 341 -
2019-02-16 Sat 1,454,302 +280 455,276,003 +254114 341 -
2019-02-17 Sun 1,454,694 +392 455,634,345 +358342 341 -
2019-02-18 Mon 1,454,958 +264 455,822,894 +188549 341 -
2019-02-19 Tue 1,455,168 +210 456,009,313 +186419 341 -
2019-02-20 Wed 1,455,432 +264 456,201,555 +192242 341 -
Podsumowanie ogółem +1470 +3429133 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 51 min.

Następny film