Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=eI8U7aWk6rs

Następny film


ULUBIEŃCY CZERWCA: Jak zostać modelką? Body shop, biolove, "Znikam na chwilę"

Aleksandra Żuraw
Aleksandra Żuraw - 641 Wyświetleń
0
641 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 11:07:08

1.BALSAM DO CIAŁA : http://thebodyshopclub.pl/project/spa-of-the-world 2.MASŁO DO CIAŁA : https://kontigo.com.pl/mus-borowka-redukuje-rozstepy-wygladza-i-uelatycznia-biolove-291.html 3.SERUM DO WŁOSÓW : http://www.kerastase.com.pl/pl-pl/pielegnacyjne-wlosow-resistance 4.TONIK :https://kontigo.com.pl/tonik-na-bazie-wody-z-lodowca-nawilza-nie-pozostawia-uczucia-lepkosci-ice-tear-toner-missha-5057.html 5.KREM DO TWARZY : https://kontigo.com.pl/krem-na-bazie-wody-z-lodowca-nawilza-nie-pozostawia-uczucia-lepkosci-ice-tear-cream-missha-5058.html 6.LAKIER HYBRYDOWY : https://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/kolekcja-winter-20162017/5318-1-lakier-hybrydowy-uv-6-ml-warming-memories.html 7.TOREBKA : MANGO 8.KLAPKI : https://ninab.pl/sklep/buty/klapki-ball-black/ 9.KSIĄŻKA : http://www.empik.com/dobre-uczennice-zostaja-topmodelkami-leitner-malgorzata,p1134886784,ksiazka-p 10.PIOSENKA : "ZNIKAM NA CHWILĘ" - LINIA NOCNA https://youtu.be/VCrwMeX5wvI https://www.youtube.com/c/AleksandraZuraw?sub_confirmation=1 Facebook: https://www.facebook.com/alexandrazuraw Instagram: https://www.instagram.com/aleksandrazuraw Snap: aleksacrane Wyprodukowane przez Abstra

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Aleksandra Żuraw

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 488,776 - 42,386,816 - 139 -
2019-04-09 Tue 488,799 +23 42,399,932 +13116 139 -
2019-04-10 Wed 490,678 +1879 42,733,817 +333885 140 +1
2019-04-11 Thu 491,266 +588 42,858,093 +124276 140 -
2019-04-12 Fri 491,903 +637 42,967,515 +109422 140 -
2019-04-13 Sat 492,283 +380 43,039,240 +71725 140 -
2019-04-14 Sun 492,451 +168 43,075,618 +36378 140 -
2019-04-15 Mon 492,454 +3 43,105,486 +29868 140 -
2019-04-16 Tue 492,452 -2 43,117,485 +11999 140 -
2019-04-17 Wed 492,483 +31 43,139,322 +21837 141 +1
2019-04-18 Thu 492,480 -3 43,233,914 +94592 141 -
2019-04-19 Fri 492,477 -3 43,271,938 +38024 141 -
2019-04-20 Sat 492,481 +4 43,284,459 +12521 141 -
2019-04-21 Sun 492,481 - 43,293,690 +9231 141 -
2019-04-22 Mon 492,420 -61 43,302,373 +8683 141 -
Podsumowanie ogółem +3644 +915557 +2
Aktualizacja profilu za 5 godz. 13 min.

Następny film