BOXDEL
BOXDEL
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=uXIFCWV-3z4

Następny film

YOUNG CZUUX
BOXDEL
559 Wyświetleń

UWAGA TVN wjeżdża do DANIELMAGICAL!

BOXDEL
BOXDEL - 459 Wyświetleń
0
459 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:44:35

Nie podoba mi się to i uważam, że musicie uczyć Waszych znajomych, rodzinę i wszystkich o tym, aby nie wierzyć we wszystko co media piszą / mówią na dany temat. Subskrybuj ➛ http://boxdel.com/sub Facebook ➛ http://boxdel.com/fb Instagram ➛ http://boxdel.com/ig Współpraca / Kontakt ➛ m@boxdel.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału BOXDEL

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-06 Wed 1,384,525 - 2,061,832 - 3 -
2019-02-07 Thu 1,384,521 -4 2,095,668 +33836 3 -
2019-02-08 Fri 1,384,490 -31 2,140,736 +45068 3 -
2019-02-09 Sat 1,384,365 -125 2,171,431 +30695 3 -
2019-02-10 Sun 1,384,258 -107 2,193,940 +22509 3 -
2019-02-11 Mon 1,384,136 -122 2,216,816 +22876 3 -
2019-02-12 Tue 1,384,059 -77 2,236,763 +19947 3 -
2019-02-13 Wed 1,384,181 +122 2,362,329 +125566 2 -1
2019-02-14 Thu 1,384,155 -26 2,281,279 -81050 2 -
2019-02-15 Fri 1,384,126 -29 2,295,613 +14334 2 -
2019-02-16 Sat 1,384,035 -91 2,309,751 +14138 3 +1
2019-02-17 Sun 1,383,941 -94 2,322,224 +12473 3 -
2019-02-18 Mon 1,383,811 -130 2,337,894 +15670 3 -
2019-02-19 Tue 1,383,748 -63 2,347,422 +9528 3 -
2019-02-20 Wed 1,383,711 -37 2,354,867 +7445 3 -
Podsumowanie ogółem -814 +293035 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 47 min.

Następny film

YOUNG CZUUX
BOXDEL
559 Wyświetleń