Planeta Stylu
Planeta Stylu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=nxGKW3FallQ

✨VLOGMAS 2018 #4 | ZARWAŁAM NOC | OTWIERAMY PACZKI✨

Planeta Stylu
Planeta Stylu - 39 Wyświetleń
0
39 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 02:29:04

Pamiętajcie o kciuku w górę, jeśli filmik Wam się spodobał! :) Akcja charytatywna: https://www.siepomaga.pl/martyna-glinka Gdzie można się ze mną skontaktować? WIDZOWIE/VIEWERS - psviewers@gmail.com WSPÓŁPRACA/BUSINESS ENQUIRIES - planetacooperation@gmail.com Snapchat: julla.z Fanpage: https://www.facebook.com/Planeta-Stylu-219098888426942/?ref=hl Grupa na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1514645881899888/ Mój prywatny profil na Facebooku (obserwacja): https://www.facebook.com/profile.php?id=100004906003387 Ask: http://ask.fm/planetastylu Instagram: https://www.instagram.com/planetastylu/ Chcesz mi coś wysłać? Planeta Stylu skr. poczt. nr. 19 ul. Kunickiego 229 20-427 FUP Lublin 7 Czym nagrywam? Canon EOS 80D Canon Powershot G7X Nikon D5300 Kopiowanie moich filmów na inne kanały jest karalne!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Planeta Stylu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 307,358 - 26,114,603 - 186 -
2019-04-06 Sat 307,395 +37 26,168,859 +54256 186 -
2019-04-07 Sun 307,487 +92 26,203,188 +34329 186 -
2019-04-08 Mon 307,514 +27 26,214,833 +11645 186 -
2019-04-09 Tue 307,575 +61 26,224,353 +9520 186 -
2019-04-10 Wed 307,694 +119 26,253,940 +29587 187 +1
2019-04-11 Thu 307,771 +77 26,284,110 +30170 187 -
2019-04-12 Fri 307,852 +81 26,297,579 +13469 187 -
2019-04-13 Sat 308,479 +627 26,334,380 +36801 187 -
2019-04-14 Sun 308,603 +124 26,343,287 +8907 187 -
2019-04-15 Mon 308,922 +319 26,374,205 +30918 188 +1
2019-04-16 Tue 308,935 +13 26,399,192 +24987 188 -
2019-04-17 Wed 309,351 +416 26,431,981 +32789 189 +1
2019-04-18 Thu 309,419 +68 26,453,165 +21184 189 -
2019-04-19 Fri 311,070 +1651 26,482,031 +28866 189 -
Podsumowanie ogółem +3712 +367428 +3
Aktualizacja profilu za 0 godz. 0 min.