Olciiak
Olciiak
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=sP2-hNi_3Fo

Następny film


VLOGMAS #5 | PO CO MI TAK PRZYKRO PISZECIE

Olciiak
Olciiak - 77 Wyświetleń
0
77 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 06:16:42

★ MOJA STRONA INTERNETOWA http://alexandrafurka.pl WSPÓŁPRACA/COLLABORATION olciiakyt@gmail.com MÓJ MAKIJAŻ: ★ Baza pod makijaż Laura Mercier http://shopstyle.it/l/zPHW ★ Podkład Urban Decay http://shopstyle.it/l/zPH2 ★ Korektor pod oczy Urban Decay http://shopstyle.it/l/zPJK ★ Korektor rozświetlający Yves Saint Laurent http://shopstyle.it/l/zPNh ★ Korektor do twarzy MAC http://shopstyle.it/l/zPLc ★ Puder transparentny Laura Mercier http://shopstyle.it/l/zPF0 ★ Bronzer Benefit http://shopstyle.it/l/zPH7 ★ Rozświetlacz The Balm http://shopstyle.it/l/zPH9 ★ Cień do brwi Laura Mercier http://shopstyle.it/l/zPGb ★ Żel do brwi Dior http://shopstyle.it/l/zPIO ★ Sztuczne rzęsy Ardell http://shopstyle.it/l/zPJP ★ Tusz do rzęs Benefit http://shopstyle.it/l/zPLq ★ Spray utrwalający makijaż Urban Decay http://shopstyle.it/l/zPKh ★ Cienie do powiek Urban Decay http://shopstyle.it/l/zPMJ ★ Lakier hybrydowy Semilac: 063, 001 + Top Mat Total PĘDZLE DO MAKIJAŻU: ★ Gąbeczka do makijażu Real Techniques http://shopstyle.it/l/zPIh ★ Pędzel do pudru Eco Tools http://shopstyle.it/l/zPPP ★ Pędzel do korektora Sigma http://shopstyle.it/l/zPP0 ★ Pędzel do bronzera http://shopstyle.it/l/zPRR ★ Pędzel do rozświetlacza http://shopstyle.it/l/zPRY ★ Pedzel do blendowania cieni http://shopstyle.it/l/zPQJ ★ Pędzel do nakładania cieni http://shopstyle.it/l/zPSa ★ Mydełko do mycia pędzli http://shopstyle.it/l/zPOa ♡MÓJ SKLEP: http://bit.ly/FanZoneOlciiak ♡SNAPCHAT: olciiakyt ♡GRUPA FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/385766868276770/ ♡FACEBOOK: https://www.facebook.com/Olciiak-1496195067284181/ ♡INSTAGRAM: http://instagram.com/olciiak# ♡TWITTER: https://twitter.com/olciiakYT

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Olciiak

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 407,473 - 41,460,864 - 341 -
2019-04-05 Fri 407,482 +9 41,462,016 +1152 341 -
2019-04-06 Sat 407,461 -21 41,463,544 +1528 341 -
2019-04-07 Sun 407,443 -18 41,465,260 +1716 341 -
2019-04-08 Mon 407,449 +6 41,466,970 +1710 341 -
2019-04-09 Tue 407,443 -6 41,468,939 +1969 341 -
2019-04-10 Wed 407,415 -28 41,471,800 +2861 341 -
2019-04-11 Thu 407,404 -11 41,473,406 +1606 341 -
2019-04-12 Fri 407,766 +362 41,477,190 +3784 341 -
2019-04-13 Sat 408,034 +268 41,484,802 +7612 341 -
2019-04-14 Sun 408,178 +144 41,490,065 +5263 341 -
2019-04-15 Mon 408,266 +88 41,493,887 +3822 341 -
2019-04-16 Tue 408,281 +15 41,498,308 +4421 341 -
2019-04-17 Wed 408,283 +2 41,500,499 +2191 341 -
2019-04-18 Thu 408,279 -4 41,502,873 +2374 341 -
Podsumowanie ogółem +806 +42009 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 37 min.