MissPKproject
MissPKproject
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=nylzePM8Xuw

Następny film


#VLOGMAS 5 |SZUKAM PREZENTÓW W SMYKU | MISSPKPROJECT

MissPKproject
MissPKproject - 50 Wyświetleń
0
50 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 06:57:11

Subskrybuj mój kanał: http://www.youtube.com/user/MissPKpro... ☆Tutaj jestem☆ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/misspkproject/?hl=pl Kanał Darka: https://www.youtube.com/user/DGshowtv Kanał Karoliny: https://www.youtube.com/user/stylizacje2 Filmik z prezentami: https://www.youtube.com/watch?v=s7PRLJ-mHdw&t=150s KONTAKT: misspkproject@gmail.com ▶Kopiowanie lub rozpowszechnianie filmików oraz innych elementów zawartych na Moim kanale oraz MissBabyProject bez Mojej zgody jest niezgodne z prawem, a co za tym idzie - ZABRONIONE! #vlogmas #zakupywsmyku #misspkproject

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MissPKproject

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-06 Sat 42,710 - 7,715,850 - 590 -
2019-04-07 Sun 42,725 +15 7,720,124 +4274 590 -
2019-04-08 Mon 42,733 +8 7,723,723 +3599 590 -
2019-04-09 Tue 42,727 -6 7,731,337 +7614 591 +1
2019-04-10 Wed 42,756 +29 7,747,929 +16592 591 -
2019-04-11 Thu 42,771 +15 7,772,638 +24709 593 +2
2019-04-12 Fri 42,778 +7 7,791,138 +18500 593 -
2019-04-13 Sat 42,794 +16 7,800,046 +8908 593 -
2019-04-14 Sun 42,818 +24 7,805,150 +5104 594 +1
2019-04-15 Mon 42,829 +11 7,809,994 +4844 594 -
2019-04-16 Tue 42,855 +26 7,827,040 +17046 596 +2
2019-04-17 Wed 42,895 +40 7,851,396 +24356 596 -
2019-04-18 Thu 42,914 +19 7,875,017 +23621 597 +1
2019-04-19 Fri 42,942 +28 7,893,024 +18007 597 -
2019-04-20 Sat 42,947 +5 7,898,534 +5510 597 -
Podsumowanie ogółem +237 +182684 +7
Aktualizacja profilu za 9 godz. 26 min.

Następny film