RADIO RMF
RADIO RMF
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3Dr__zpcfoA

Następny film

Janusz i Grażynka - Piątki
RADIO RMF
19 Wyświetleń

Walka z CO2 (5 Grudnia 2018) - Felieton Tomasza Olbratowskiego

RADIO RMF
RADIO RMF - 52 Wyświetleń
0
52 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 12:24:20

SUBSKRYBUJ: http://www.youtube.com/user/RADIORMF?sub_confirmation=1 Szanowni odbiorcy smogu. Emisja CO2 do atmosfery jest zjawiskiem fascynującym, któremu Polska przygląda się z wielkim zainteresowaniem i optymizmem i chce temu przyglądaniu się sprostać. Zobacz felieton Tomasza Olbratowskiego.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału RADIO RMF

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 137,564 - 88,252,055 - 2,820 -
2019-04-06 Sat 137,606 +42 88,292,551 +40496 2,821 +1
2019-04-07 Sun 137,654 +48 88,334,675 +42124 2,822 +1
2019-04-08 Mon 137,691 +37 88,372,550 +37875 2,824 +2
2019-04-09 Tue 137,755 +64 88,424,225 +51675 2,825 +1
2019-04-10 Wed 137,731 -24 88,465,039 +40814 2,827 +2
2019-04-11 Thu 137,781 +50 88,503,514 +38475 2,833 +6
2019-04-12 Fri 137,829 +48 88,543,304 +39790 2,833 -
2019-04-13 Sat 137,885 +56 88,589,587 +46283 2,833 -
2019-04-14 Sun 137,971 +86 88,667,676 +78089 2,834 +1
2019-04-15 Mon 138,006 +35 88,704,834 +37158 2,838 +4
2019-04-16 Tue 138,042 +36 88,741,694 +36860 2,839 +1
2019-04-17 Wed 138,099 +57 88,799,054 +57360 2,839 -
2019-04-18 Thu 138,150 +51 88,854,816 +55762 2,841 +2
2019-04-19 Fri 138,233 +83 88,913,007 +58191 2,843 +2
Podsumowanie ogółem +669 +660952 +23
Aktualizacja profilu za 7 godz. 9 min.