rooshken
rooshken
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=yJVfb1c4hHE

Wesołych Świąt! :) - Życzenia dla widzów + kilka informacji

rooshken
rooshken - 20 Wyświetleń
0
20 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-23 08:59:05

Wesołych Świąt! :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału rooshken

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-06 Wed 31,280 - 10,875,636 - 1,853 -
2019-03-07 Thu 31,290 +10 10,882,718 +7082 1,854 +1
2019-03-08 Fri 31,305 +15 10,891,588 +8870 1,855 +1
2019-03-09 Sat 31,311 +6 10,899,154 +7566 1,855 -
2019-03-10 Sun 31,336 +25 10,906,996 +7842 1,855 -
2019-03-11 Mon 31,357 +21 10,915,240 +8244 1,856 +1
2019-03-12 Tue 31,359 +2 10,923,862 +8622 1,857 +1
2019-03-13 Wed 31,384 +25 10,934,570 +10708 1,858 +1
2019-03-14 Thu 31,381 -3 10,940,143 +5573 1,858 -
2019-03-15 Fri 31,385 +4 10,946,778 +6635 1,858 -
2019-03-16 Sat 31,401 +16 10,953,233 +6455 1,859 +1
2019-03-17 Sun 31,426 +25 10,960,822 +7589 1,860 +1
2019-03-18 Mon 31,463 +37 10,971,914 +11092 1,860 -
2019-03-19 Tue 31,484 +21 10,978,278 +6364 1,861 +1
2019-03-20 Wed 31,513 +29 10,985,619 +7341 1,862 +1
Podsumowanie ogółem +233 +109983 +9
Aktualizacja profilu za 3 godz. 16 min.