Taksi ZRT
Taksi ZRT
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=q3PHGgV3gO8

Następny film

⭐LUNAR NEW YEAR CHALLENGE⭐
Taksi ZRT
487 Wyświetleń

❄️ WIELKI GRUDNIOWY UPDATE ❄️ SKINY I WIELE INNYCH

Taksi ZRT
Taksi ZRT - 49 Wyświetleń
0
49 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 06:04:12

KONKURS NA PS4 ➔ https://www.bananki.pl/ps4/ OPIS KONKURSU ➔ https://goo.gl/NvpKPX ⭐ TANIE GRY TUTAJ ➔ https://www.g2a.com/r/taksi WIELKI GRUDNIOWY UPDATE ➔ Siemanko ludziska, ogromny update, który wszedł właśnie do Clash Royale na pewno sporo zmieni. Skiny do postaci, nowe turnieje, prywatne kameralne turnieje i nowa skrzynia! To ogromna zmiana, będzie GRUBOOO! CO TO ZA GRA? ➔ Clash Royale to mobilna gra strategiczna typu MOBA, w której naszym celem jest ulepszanie swoich kart, układanie własnych talii, które będą służyły Nam do walki z różnymi przeciwnikami na arenie. Gra posiada bardzo fajny system ligowy, więc rywalizacja była, jest i będzie dobrą stroną tej gry! GRUPA DLA WIDZÓW ➔ https://taksizrt.pl/BydlakiTaksiego MUZYKA, KTÓREJ UŻYWAM ➔ https://taksizrt.pl/Muzyka KONTAKT DO MNIE ➔ zagrajmyteam@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Taksi ZRT

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 155,861 - 18,820,663 - 950 -
2019-04-05 Fri 155,864 +3 18,828,176 +7513 951 +1
2019-04-06 Sat 155,921 +57 18,853,608 +25432 917 -34
2019-04-07 Sun 156,014 +93 17,990,886 -862722 917 -
2019-04-08 Mon 156,073 +59 17,972,255 -18631 918 +1
2019-04-09 Tue 156,084 +11 17,984,277 +12022 918 -
2019-04-10 Wed 156,092 +8 17,997,304 +13027 919 +1
2019-04-11 Thu 156,086 -6 18,009,614 +12310 920 +1
2019-04-12 Fri 156,090 +4 18,016,409 +6795 920 -
2019-04-13 Sat 156,122 +32 18,036,376 +19967 918 -2
2019-04-14 Sun 156,120 -2 18,040,567 +4191 920 +2
2019-04-15 Mon 156,094 -26 18,043,476 +2909 921 +1
2019-04-16 Tue 156,076 -18 18,054,315 +10839 921 -
2019-04-17 Wed 156,072 -4 18,061,982 +7667 922 +1
2019-04-18 Thu 156,077 +5 18,068,424 +6442 922 -
Podsumowanie ogółem +216 -752239 -28
Aktualizacja profilu za 3 godz. 21 min.