G.F. Darwin
G.F. Darwin
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=qFoyEsPTutw

Następny film

Wielkie Konflikty - odc. 20 "Dedal vs Ikar"
G.F. Darwin
586 Wyświetleń

Wielkie Konflikty - Odc. 26 "Mickiewicz vs Słowacki 2"

G.F. Darwin
G.F. Darwin - 46 Wyświetleń
0
46 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-10 11:39:04

UWAGA - SCENA PO NAPISACH! ODCINEK ZOSTAŁ ZREALIZOWANY WYŁĄCZNIE DZIĘKI WSPARCIU PATRONÓW! TY RÓWNIEŻ MOŻESZ NIM ZOSTAĆ! Patronite - https://patronite.pl/darwin Instagram: https://instagram.com/g.f.darwin/ Subskrybuj:https://www.youtube.com/channel/UCkPjHTuNd_ycm__29dXM3Nw Facebook: http://www.facebook.com/GrupaFilmowaDarwin Mail: kontakt@gfdarwin.pl Reżyseria i Montaż: Jan Jurkowski Scenariusz: Marek Hucz Jan Jurkowski Wystąpili: Juliusz Słowacki – Marek Hucz Adam Mickiewicz/Paweł Katakarski – Jan Jurkowski Ochroniarz „Skała” – Paweł Mitrowski Zdjęcia/Kolor Korekcja: Karol Pupiec VFX/ Digital Make up: Maciek Białobrzeski Charakteryzacja: Malwina Szablewska Muzyka: Audionetwork Piotr Arciszewski Dźwięk na planie: Robert Kubik Postprodukcja dźwięku: Agata Spychalska „PRO-TON” Studio Making of: Michał Michalski Fotosy: Magda Szczepańska Wsparcie produkcyjne: Patrycja Gajecka Miniatura: Renata Mydlak

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału G.F. Darwin

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-07 Thu 694,852 - 102,353,060 - 83 -
2019-02-08 Fri 694,998 +146 102,410,954 +57894 83 -
2019-02-09 Sat 695,168 +170 102,463,245 +52291 83 -
2019-02-10 Sun 695,466 +298 102,524,177 +60932 85 +2
2019-02-11 Mon 697,541 +2075 103,081,108 +556931 84 -1
2019-02-12 Tue 698,184 +643 103,240,031 +158923 84 -
2019-02-13 Wed 698,720 +536 103,373,195 +133164 84 -
2019-02-14 Thu 699,181 +461 103,473,160 +99965 84 -
2019-02-15 Fri 699,806 +625 103,597,920 +124760 84 -
2019-02-16 Sat 700,079 +273 103,666,012 +68092 84 -
2019-02-17 Sun 700,319 +240 103,732,578 +66566 84 -
2019-02-18 Mon 700,546 +227 103,800,192 +67614 84 -
2019-02-19 Tue 700,857 +311 103,861,547 +61355 84 -
2019-02-20 Wed 701,353 +496 103,940,354 +78807 84 -
2019-02-21 Thu 701,525 +172 103,989,470 +49116 84 -
Podsumowanie ogółem +6673 +1636410 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 0 min.

Następny film

Wielkie Konflikty - odc. 20 "Dedal vs Ikar"
G.F. Darwin
586 Wyświetleń