Dakann
Dakann
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=m-mM2UoiJRc

Następny film

Diablo - LIVESTREAM - Na żywo
Dakann
12 Wyświetleń

Winyle - czy warto? Mini poradnik i wizyta w sklepie DENON

Dakann
Dakann - 213 Wyświetleń
0
213 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-21 05:27:09

Realizacja: Maciej Kosmowski IG: https://www.instagram.com/kosmowskimaciej/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCJPFb_HVz-5G628tUcpL-JQ Sklep: https://www.salondenon.pl/ Materiał (wbrew pozorom xD) nie zawiera lokowania produktu. Po prostu spotkałem fajnych ludzi. Także dziękuję serdecznie ekipie z sklepu Denon oraz galerii handlowej Arkadia która oczywiście o niczym nie wiedziała xD ✪ Podobało się? Zostaw łapkę w górze! ✪ Chcesz więcej? Daj suba! https://goo.gl/DTg97r ✪ Zajrzyj na mój FanPage: https://www.facebook.com/dakann.tosiewytnie ✪ Zlookaj instagram: https://www.instagram.com/grzegorz_dakann_baranski/ ✪ Kontakt lub współpraca: dakann@gmail.com VIMEO: https://vimeo.com/user15844258

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dakann

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 201,424 - 45,983,560 - 517 -
2019-04-10 Wed 201,345 -79 46,001,430 +17870 517 -
2019-04-11 Thu 201,309 -36 46,017,750 +16320 517 -
2019-04-12 Fri 201,300 -9 46,030,053 +12303 518 +1
2019-04-13 Sat 201,065 -235 46,055,456 +25403 521 +3
2019-04-14 Sun 200,995 -70 46,081,967 +26511 522 +1
2019-04-15 Mon 200,992 -3 46,107,321 +25354 522 -
2019-04-16 Tue 200,992 - 46,129,972 +22651 522 -
2019-04-17 Wed 200,971 -21 46,157,323 +27351 524 +2
2019-04-18 Thu 200,879 -92 46,187,013 +29690 523 -1
2019-04-19 Fri 200,845 -34 46,210,190 +23177 524 +1
2019-04-20 Sat 200,830 -15 46,229,556 +19366 524 -
2019-04-21 Sun 200,832 +2 46,249,141 +19585 530 +6
2019-04-22 Mon 200,770 -62 46,270,431 +21290 531 +1
2019-04-23 Tue 200,651 -119 46,292,822 +22391 531 -
Podsumowanie ogółem -773 +309262 +14
Aktualizacja profilu za 8 godz. 3 min.

Następny film

Diablo - LIVESTREAM - Na żywo
Dakann
12 Wyświetleń