Lemon Records
Lemon Records
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=bTfGfCeQFn4

Następny film


WML DANCE - My Będziemy Tańczyć (Official Video)

Lemon Records
Lemon Records - 83 Wyświetleń
1
83 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 03:16:25

WML DANCE - My Będziemy Tańczyć (Official Video) Piosenka jest już dostępna w Twoim ulubionym serwisie: http://hyperurl.co/WMLDanceMBT Subskrybuj kanał i baw się razem z nami https://www.youtube.com/channel/UCGk8ySTMGvqnXciT1qMXqlw https://www.facebook.com/WMLDANCE/ Kontakt z Zespołem: tel.: 606 765 347

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Lemon Records

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 587,192 - 547,410,185 - 538 -
2019-04-05 Fri 587,908 +716 548,020,004 +609819 538 -
2019-04-06 Sat 588,958 +1050 548,809,134 +789130 539 +1
2019-04-07 Sun 590,138 +1180 549,762,874 +953740 539 -
2019-04-08 Mon 591,747 +1609 550,877,193 +1114319 540 +1
2019-04-09 Tue 592,415 +668 551,493,537 +616344 541 +1
2019-04-10 Wed 593,210 +795 552,137,104 +643567 541 -
2019-04-11 Thu 593,984 +774 552,723,156 +586052 541 -
2019-04-12 Fri 594,774 +790 553,347,473 +624317 541 -
2019-04-13 Sat 596,414 +1640 554,627,581 +1280108 542 +1
2019-04-14 Sun 597,356 +942 555,514,164 +886583 542 -
2019-04-15 Mon 598,054 +698 556,157,087 +642923 542 -
2019-04-16 Tue 599,047 +993 556,898,469 +741382 541 -1
2019-04-17 Wed 599,962 +915 557,601,783 +703314 541 -
2019-04-18 Thu 600,239 +277 557,902,447 +300664 541 -
Podsumowanie ogółem +13047 +10492262 +3
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.