Rock Play
Rock Play
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GZ4NacFRo84

Następny film


WoW: Battle of Streamers - Luki i szczeliny

Rock Play
Rock Play - 25 Wyświetleń
0
25 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 05:28:14

LIVE codziennie - https://jarock.pl/live/rock Rock PLAY: https://www.youtube.com/user/RMaciaszek Moja książka: http://bit.ly/bookROCK World of Warcraft: Battle of Streamers to akcja sponsorowana przez Blizzard Entertainment Ważne linki: ^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patroni Rocka: https://patronite.pl/jarock ^^ Internet od MOICO - http://www.moico.pl ^^ Sprzęt Rocka - https://jarock.pl/sprzet-rocka ^^ Forum - http://forum.jarock.pl/ ^^ Facebook: ^^ Rock - https://www.facebook.com/RockAlone2k ^^ JaRock - https://www.facebook.com/jarockpl ^^ Grupa FB Ekipa JaRock - https://www.facebook.com/groups/1612534908963552/?fref=ts

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Rock Play

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 393,268 - 78,860,042 - 3,690 -
2019-04-10 Wed 393,355 +87 78,911,822 +51780 3,695 +5
2019-04-11 Thu 393,451 +96 78,946,975 +35153 3,696 +1
2019-04-12 Fri 393,526 +75 78,979,994 +33019 3,698 +2
2019-04-13 Sat 393,639 +113 79,016,573 +36579 3,698 -
2019-04-14 Sun 393,747 +108 79,052,443 +35870 3,700 +2
2019-04-15 Mon 393,962 +215 79,111,065 +58622 3,704 +4
2019-04-16 Tue 394,141 +179 79,157,810 +46745 3,706 +2
2019-04-17 Wed 394,350 +209 79,205,247 +47437 3,706 -
2019-04-18 Thu 394,533 +183 79,251,916 +46669 3,710 +4
2019-04-19 Fri 394,660 +127 79,300,424 +48508 3,711 +1
2019-04-20 Sat 394,746 +86 79,340,115 +39691 3,713 +2
2019-04-21 Sun 394,867 +121 79,387,407 +47292 3,714 +1
2019-04-22 Mon 395,016 +149 79,481,173 +93766 3,718 +4
2019-04-23 Tue 395,186 +170 79,543,627 +62454 3,720 +2
Podsumowanie ogółem +1918 +683585 +30
Aktualizacja profilu za 9 godz. 57 min.

Następny film