Dezy
Dezy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=wnZvyhdEYE8
Dezy
Dezy - 354 Wyświetleń
0
354 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:40:31

♫ Nie przegap! http://bit.ly/1ff17br ▼ Facebook: http://facebook.com/Czulekk ▼ Ninja koszulki!: http://masterczulek.cupsell.pl/ ▼ Biznes mail: masterczulek@gethero.pl ▼ Mail na fanarty: masterczulek.fanart@gmail.com ● Twitter: http://twitter.com/Masterczuek ● Ask: http://ask.fm/Masterczulekodpowiada ● Czułek na żywo: http://www.twitch.tv/masterczulek ---------------------------------------- Dzięki za Wasze oceny i komentarze! Love ya!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dezy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 1,081,809 - 88,411,593 - 195 -
2019-02-10 Sun 1,081,890 +81 88,445,952 +34359 195 -
2019-02-11 Mon 1,081,941 +51 88,457,412 +11460 195 -
2019-02-12 Tue 1,081,965 +24 88,473,918 +16506 195 -
2019-02-13 Wed 1,082,024 +59 88,490,197 +16279 195 -
2019-02-14 Thu 1,082,152 +128 88,514,684 +24487 195 -
2019-02-15 Fri 1,082,163 +11 88,524,548 +9864 195 -
2019-02-16 Sat 1,082,172 +9 88,535,992 +11444 195 -
2019-02-17 Sun 1,082,165 -7 88,547,037 +11045 195 -
2019-02-18 Mon 1,082,134 -31 88,562,015 +14978 195 -
2019-02-19 Tue 1,082,108 -26 88,569,507 +7492 195 -
2019-02-20 Wed 1,082,113 +5 88,578,829 +9322 195 -
2019-02-21 Thu 1,082,075 -38 88,587,717 +8888 195 -
2019-02-22 Fri 1,082,070 -5 88,599,599 +11882 195 -
2019-02-23 Sat 1,081,884 -186 88,606,991 +7392 195 -
Podsumowanie ogółem +75 +195398 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 36 min.