Aleandra
Aleandra
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tb3DLkyiYP0

Wymarzony prezent dla mamy + ROZDANIE

Aleandra
Aleandra - 47 Wyświetleń
0
47 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-15 02:50:29

PREZENTOWNIK ŚWIĄTECZNY: https://www.neonet.pl/prezentownik-swiateczny.html?kwplcm=banner_home #neonet #gwiazdkazneonet #wymarzonyprezentdla ROZDANIE !!! 1. Skomentuj film i podaj swój nick z IG 2. Obserwuj na Instagramie @aleandra_yt 3. Rozdanie trwa od 15.12.2018 - 20.12.2018 4. Ogłoszenie wyników 21.12.2018 r. ! pod filmem oraz na instastory @aleandra_yt DO WYGRANIA BON O WARTOŚCI 100 ZŁ DO WYKORZYSTANIA W SKLEPIE https://www.neonet.pl/ Wygrywają 3 osoby ! __ OBSERWUJ ! ► INSTAGRAM: @aleandra_yt https://www.instagram.com/aleandra_yt ►FACEBOOK: https://www.facebook.com/aleandraYT/ __ Apka TikTok dostarcza tyle zabawy! Obserwuj mnie @aleandrayt na TikTok i zobacz moje filmy! http://vm.tiktok.com/JdPuoF/ __ MÓJ PĘDZEL FACE DEFINER - LAVERGO https://lavergo.pl/ __ KONTAKT: ► aleandrayt@gmail.com __ EDYCJA FILMU: ALEANDRA Aparat: https://goo.gl/VrU9KP Obiektyw: https://goo.gl/7yYPyY __ Film sponsorowany przez NEONET

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Aleandra

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-07 Thu 27,759 - 3,624,563 - 233 -
2019-02-08 Fri 27,776 +17 3,630,125 +5562 234 +1
2019-02-09 Sat 27,831 +55 3,641,866 +11741 234 -
2019-02-10 Sun 27,862 +31 3,646,835 +4969 234 -
2019-02-11 Mon 27,876 +14 3,651,797 +4962 235 +1
2019-02-12 Tue 27,900 +24 3,660,264 +8467 235 -
2019-02-13 Wed 27,940 +40 3,665,619 +5355 235 -
2019-02-14 Thu 27,980 +40 3,672,184 +6565 235 -
2019-02-15 Fri 27,995 +15 3,677,311 +5127 236 +1
2019-02-16 Sat 28,011 +16 3,682,847 +5536 236 -
2019-02-17 Sun 28,028 +17 3,686,965 +4118 236 -
2019-02-18 Mon 28,039 +11 3,691,705 +4740 236 -
2019-02-19 Tue 28,087 +48 3,704,450 +12745 237 +1
2019-02-20 Wed 28,128 +41 3,709,973 +5523 237 -
2019-02-21 Thu 28,151 +23 3,714,006 +4033 237 -
Podsumowanie ogółem +392 +89443 +4
Aktualizacja profilu za 4 godz. 58 min.