Aleandra
Aleandra
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Q-VpiF5B6YE

Następny film


Aleandra
Aleandra - 47 Wyświetleń
0
47 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-04 10:08:13

WYPEŁNIANIE BRWI - MÓJ SPOSÓB Pędzelki do brwi: Maestro Pędzel do brwi 660 660 r 6 ►https://is.gd/aOS5QC ZOEVA 317 Wing Liner ►https://is.gd/62G1Ws BLEND IT Angled Eyeliner pędzel do eyelinera PRO 320 ►https://is.gd/lmls4e Maestro ZŁOTA KOLEKCJA eyeliner eyebrow ►https://is.gd/GXD3p8 Kosmetyki do brwi: MY SECRET WOSK DO BRWI 01 ►https://is.gd/c9BHNk WIBO Eyebrow Pomade Wodoodporna Pomada do Brwi Blonde ►https://is.gd/dEayBn L'Oreal Paris Brow Artist Maker Kredka Do Brwi 02 Cool Brunette ►https://is.gd/hWoWsE GOLDEN ROSE ŻEL DO STYLIZACJI BRWI LONGSTAY GEL ►https://is.gd/sg8c2c MOJA CERA - posiadam cerę mieszaną, naczynkową i wrażliwą. Przetłuszczam się w strefie T; policzki, obszar pod oczami i skronie - bardzo suche. OBSERWUJ ! ► INSTAGRAM: @aleandra_yt https://www.instagram.com/aleandra_yt ►FACEBOOK: https://www.facebook.com/aleandraYT/ __ MÓJ PĘDZEL FACE DEFINER - LAVERGO https://lavergo.pl/ __ TSHIRT RESIBO Pierścionki APART w tle Złote Plakaty: https://zloteplakaty.pl/ __ KONTAKT: ► aleandrayt@gmail.com __ Aparat: https://goo.gl/VrU9KP Obiektyw: https://goo.gl/7yYPyY

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Aleandra

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-07 Thu 27,759 - 3,624,563 - 233 -
2019-02-08 Fri 27,776 +17 3,630,125 +5562 234 +1
2019-02-09 Sat 27,831 +55 3,641,866 +11741 234 -
2019-02-10 Sun 27,862 +31 3,646,835 +4969 234 -
2019-02-11 Mon 27,876 +14 3,651,797 +4962 235 +1
2019-02-12 Tue 27,900 +24 3,660,264 +8467 235 -
2019-02-13 Wed 27,940 +40 3,665,619 +5355 235 -
2019-02-14 Thu 27,980 +40 3,672,184 +6565 235 -
2019-02-15 Fri 27,995 +15 3,677,311 +5127 236 +1
2019-02-16 Sat 28,011 +16 3,682,847 +5536 236 -
2019-02-17 Sun 28,028 +17 3,686,965 +4118 236 -
2019-02-18 Mon 28,039 +11 3,691,705 +4740 236 -
2019-02-19 Tue 28,087 +48 3,704,450 +12745 237 +1
2019-02-20 Wed 28,128 +41 3,709,973 +5523 237 -
2019-02-21 Thu 28,151 +23 3,714,006 +4033 237 -
Podsumowanie ogółem +392 +89443 +4
Aktualizacja profilu za 4 godz. 58 min.