sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=XHJZyUGekMs

Następny film

Jak utrzymać motywację?
sukces.pl
514 Wyświetleń

Wywiad z Jackiem Wiśniowskim prowadzi "Sukces z pasją"

sukces.pl
sukces.pl - 493 Wyświetleń
0
493 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:55

http://sukces.pl Dla odmiany mnie przepytują :) Facebook https://www.facebook.com/sukcespl Podcast https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904 https://soundcloud.com/sukcespl Email jacekwisniowskisukces@gmail.com Instagram https://www.instagram.com/sukcespl Blog i transkrypty video http://mistrzmotywacji.pl/blog Rusz Dupę - moja książka http://rusz-dupe.pl http://allegro.pl/hit-ksiazka-rusz-dupe-i6899825792.html

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 191,641 - 28,329,330 - 280 -
2019-04-09 Tue 191,702 +61 28,344,148 +14818 280 -
2019-04-10 Wed 191,752 +50 28,358,771 +14623 280 -
2019-04-11 Thu 191,802 +50 28,371,365 +12594 279 -1
2019-04-12 Fri 191,861 +59 28,369,856 -1509 279 -
2019-04-13 Sat 191,861 - 28,393,043 +23187 280 +1
2019-04-14 Sun 191,860 -1 28,402,651 +9608 280 -
2019-04-15 Mon 191,884 +24 28,410,552 +7901 280 -
2019-04-16 Tue 191,916 +32 28,418,982 +8430 279 -1
2019-04-17 Wed 191,901 -15 28,439,496 +20514 280 +1
2019-04-18 Thu 191,941 +40 28,426,794 -12702 280 -
2019-04-19 Fri 191,983 +42 28,437,211 +10417 280 -
2019-04-20 Sat 192,021 +38 28,472,641 +35430 283 +3
2019-04-21 Sun 191,991 -30 28,493,332 +20691 282 -1
2019-04-22 Mon 192,026 +35 28,513,532 +20200 283 +1
Podsumowanie ogółem +385 +184202 +3
Aktualizacja profilu za 2 godz. 14 min.

Następny film

Jak utrzymać motywację?
sukces.pl
514 Wyświetleń